banner278

banner281

XYZ123

03 Haziran 2023 Cumartesi

VALİ ALİ ÇELİK, MADEN İŞÇİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

LİSE ÖĞRENCİLERİ KSBÜ’YÜ YAKINDAN TANIDI

Kütahya Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesini (KSBÜ) ziyaret ederek, üniversite hakkında bilgi edindiler. Lise yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette öğrencilere, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Yaşar Güneş tarafından kısa bilgilendirmeler yapılırken, Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı (AD) Öğretim Üyesi Dr. Ahmet Koçak tarafından üniversite farklı birim ve laboratuarları gezdirilerek işleyiş hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

10 Nisan 2022 Pazar 17:44
LİSE ÖĞRENCİLERİ KSBÜ’YÜ YAKINDAN TANIDI
 

LİSE ÖĞRENCİLERİ KSBÜ’YÜ YAKINDAN TANIDI

Kütahya Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesini (KSBÜ) ziyaret ederek, üniversite hakkında bilgi edindiler.

Lise yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette öğrencilere, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Yaşar Güneş tarafından kısa bilgilendirmeler yapılırken, Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı (AD) Öğretim Üyesi Dr.  Ahmet Koçak tarafından üniversite farklı birim ve laboratuarları gezdirilerek işleyiş hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

BİR DÖNEMİN EŞİĞİNDESİNİZ

Lise öğrencilerine yönelik bir konuşma gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu öğrencileri üniversitemizde görmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Bir dönemin eşiğindesiniz. Gelecekte vereceğiniz kararların güzelliklere yol açmasını temenni ediyorum. Bizim amacımız sizlerin baştan doğru tercih yapabilmesi. Üniversite hayatı sizin için okumaktan zevk alacağınızı sosyal hayatı olan alanlar olmalı. Birinci plana alacağınızı eğitimi ve ilerde size sağlayacağı imkânları alın.” dedi.

ÜNİVERSİTEMİZİ ZİYARETİNİZDEN DOLAYI HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Üniversite hakkında bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Kavuncu sözlerine şöyle devam etti: “Tıpta bir öğretim üyesi başına düşen öğrencisi sayısı 3’e inmiş durumda, Diş Hekimliğinde bu 7’ye kadar indi. Biz üniversite olarak açtığımız bölümlerin iyi olmasını, var olanları da çağdaş koşullarda donatmayı hedeflemiş durumdayız. Üniversitemizi ziyaretinizden dolayı hepinize teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.”

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV