banner238

banner258

banner148

04 Temmuz 2022 Pazartesi

YENİ ORMAN YOLU YAPTIRILACAKTIR

BAYRAM ÖNCESİ OTOBÜSLER ZAMLANDI

Son günlerde akaryakıt fiyatlarının aşırı artması üzerine birçok otobüs firması gidiş-dönüş bileti fiyatlarına zam uyguladı. Art arda yapılan zamlar nedeniyle zor durumda kalan otobüs firmalarının bilet fiyatlarını akaryakıt fiyatlarına göre güncellediler. Kurban Bayramı öncesi otobüs bilet fiyatlarında vatandaşları üzen haber geldi.

21 Haziran 2022 Salı 10:41
BAYRAM ÖNCESİ OTOBÜSLER ZAMLANDI
 

BAYRAM ÖNCESİ OTOBÜSLER ZAMLANDI

Son günlerde akaryakıt fiyatlarının aşırı artması üzerine birçok otobüs firması gidiş-dönüş bileti fiyatlarına zam uyguladı.  Art arda yapılan zamlar nedeniyle zor durumda kalan otobüs firmalarının bilet fiyatlarını akaryakıt fiyatlarına göre güncellediler. Kurban Bayramı öncesi otobüs bilet fiyatlarında vatandaşları üzen haber geldi.

Kütahya Şehirlerarası otobüs terminalinde bayram öncesi yapılan zamlar bir kez daha vatandaşı vurdu. Kütahya’ya en kısa mesafe Eskişehir’e gidiş dönüş bileti 70 TL oldu. Akaryakıt fiyatlarının 30 TL üzerinden olması nedeniyle vatandaşlar ve otobüs firmaları farklı sıkıntılar yaşamaya devam ediyor.

VATANDAŞ ÇARESİZ

Bayram için memleketi İstanbul’a şehirlerarası otobüs firmaları ile yolculuk yapmak isteyen 4 kişilik bir aile bin 40 TL ücret ödemek zorunda kalacak. Akaryakıt zamlarının 30 TL’nin üzerinden olması nedeniyle kendi aracıyla memleketi İstanbul’a gidecek olan vatandaşın cebinden ise bin 500 TL çıkacak buna birde yolda ki masraflar eklendiğinde vatandaşın İstanbul’a ulaşabilmesi için cebinden 2.500 TL çıkmış olacak.

KÜTAHYA-İSTANBUL ARASI YOLCULUK 260 TL OLDU
Edinilen bilgiye göre, şehirlerarası yeni zamlı otobüs yolcu ücretleri, Kütahya- Eskişehir 70 TL, Kütahya- Bursa 110 TL, Kütahya-Ankara 175 TL, Kütahya-İstanbul 260 TL, Kütahya-Afyonkarahisar 90, Kütahya-İzmir 190, Kütahya-Uşak 90 TL ve Kütahya-Antalya 190 TL oldu.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV