banner169

banner148

banner147

04 Aralık 2021 Cumartesi

YENİ CADDELER AÇILACAK

BELEDİYEDEN PEŞ PEŞE İSTİFALAR

Kütahya Belediyesinde neler oluyor. Peş peşe görev bırakmalar geldi. Belediye Başkan Yardımcısı Salih Özden’in ardından Kent Konseyi Başkanı ve Kütahya Belediyesi Özel Güvenlik ve Personel AŞ. Yönetim Kurulu üyesi Ali Kaya’da sosyal platform hesabı üzerinden istifa ettiğini duyurdu.

16 Eylül 2021 Perşembe 11:35
BELEDİYEDEN PEŞ PEŞE İSTİFALAR
 BELEDİYEDEN PEŞ PEŞE İSTİFALAR

Kütahya Belediyesinde neler oluyor. Peş peşe görev bırakmalar geldi.  Belediye Başkan Yardımcısı Salih Özden’in ardından Kent Konseyi Başkanı ve Kütahya Belediyesi Özel Güvenlik ve Personel AŞ. Yönetim Kurulu üyesi Ali Kaya’da sosyal platform hesabı üzerinden istifa ettiğini duyurdu.

Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Salih Özden sosyal Platform hesabı üzerinden Görevi bıraktığını açıkladı. Salih Özden’in ardından Kent Konseyi Başkanı ve Kütahya Belediyesi Özel Güvenlik ve Personel AŞ. Yönetim Kurulu üyesi Ali Kaya’da sosyal platform hesabı üzerinden istifa ettiğini duyurdu. Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Salih Özden ve Ali Kaya Sosyal Platform hesapları üzerinden yaptıkları açıklamayla görevlerini bıraktıklarını açıkladı. Özden yaptığı açıklamasında “8 Nisan 2019 tarihinden itibaren yürütmekte olduğum Kütahya Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevim 14.09.2021 tarihi itibarıyla sona ermiştir” ifadelerine yer verdi. Kent Konseyi Başkanı Kaya ise sosyal platform hesabı üzerinden “25.06.2019 tarihinden 15.09.2021 tarihine kadar yürütmekte olduğum Kütahya Belediyesi Kent Konseyi Başkanlığından ve 14.01.2020 tarihinden 15.09.2021 tarihine kadar uhdemde olan Kütahya Belediyesi Özel Güvenlik ve Personel AŞ. Yönetim Kurulu üyeliğinden gördüğüm lüzum üzerine ayrılıyorum” ifadelerine yer verdiler.

Kütahya Belediye Başkan Yardımcılığı görevini bıraktığını açıklayan Salih Özden Sosyal Platform Hesabı üzerinden yaptığı görevi bıraktığına ilişkin yazılı açıklamasıyla kamuoyunu şu bilgileri paylaştı.

İSTİFA MI ETTİ YOKSA İSTİFAYA MI ZORLANDI

Kütahya Belediye Başkan Yardımcı Salih Özden’in bu açıklaması bazı çevrelerce istifa mı etti yoksa istifaya mı zorlandı. Açıklamalarını da beraberinde getirdi. Görev süresi boyunca çalışma arkadaşları ve bürokratlara teşekkür eden Özden açıklamasında şu ifadelere yer verdi. 8 Nisan 2019 tarihinden itibaren yürütmekte olduğum Kütahya Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevim 14.09.2021 tarihi itibarıyla sona ermiştir” dedi. Özden açıklamasına şu ifadelerle devam etti.

BELEDİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR

Görev yaptığım süre içinde birlikte çalıştığımız Belediye Başkanımız sayın Prof. Dr. Alim IŞIK’a, Başkan Yardımcılarımıza, Belediye Meclisi üyelerimize, Belediye şirketlerimizin saygıdeğer yönetim kurulu üyelerine ve çalışanlarına, bize büyük bir onur ve gurur yaşatan Belediye Kütahyaspor Başkanı ve yakın çalışma arkadaşlarına, Kütahya Belediyesinin çok kıymetli Müdürlerine ve gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışan değerli personeline destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

GÖRELİM MEVLÂ NEYLER, NEYLERSE GÜZEL EYLER

Aynı şekilde, kadim şehrimiz Kütahya için el ve gönül birliği içinde hayırlı ve güzel işleri birlikte gerçekleştirdiğimiz başta valimiz sayın Ali Çelik olmak üzere değerli Vali Yardımcılarımıza, kamu kurum ve kuruluşlarımızın kıymetli çalışanlarına, İl Genel Meclisimizin Başkan ve üyelerine, demokrasimizin vazgeçilmez unsurları olan siyasi partilerimize, işçi ve memur sendikalarımıza, üniversitelerimizin saygıdeğer rektör ve rektör yardımcılarına, akademik ve idari personeline, sivil toplum teşkilatlarımızın değerli başkan ve üyelerine, her zaman yanımızda gördüğümüz mahalle muhtarlarımıza, yerel basınımızın çilekeş çalışanlarına ve Kütahyalı hemşerilerime teşekkürü bir borç bilirim. Son söz olarak inancımız şudur; Görelim Mevlâ neyler, Neylerse güzel eyler” dedi.

ALİ KAYA’DA İSTİFA ETTİ

Kent Konseyi Başkanı ve Kütahya Belediyesi Özel Güvenlik ve Personel AŞ. Yönetim Kurulu üyesi Ali Kaya’da Sosyal Platform hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

Kamuoyuna Duyuru "Sevgi yansıtır ışığı Doğayı, insanı, toprağı verir bizlere, Bizim güzelliklerimizi Gösterir sizlere, Bir gün bu ışık sönecek. Bütün dertler bitecek. Ama insan sevgisinin ışığı sönmeyecek" diyerek başladığı sözlerine şöyle devam etti.

GÖRDÜĞÜM LÜZUM ÜZERİNE AYRILIYORUM

25.06.2019 tarihinden 15.09.2021 tarihine kadar yürütmekte olduğum Kütahya Belediyesi Kent Konseyi Başkanlığından ve 14.01.2020 tarihinden 15.09.2021 tarihine kadar uhdemde olan Kütahya Belediyesi Özel Güvenlik ve Personel AŞ. Yönetim Kurulu üyeliğinden gördüğüm lüzum üzerine ayrılıyorum.

ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Görevde olduğum süreler içinde bizlere vermiş olduğu destek yardımlardan dolayı Belediye Başkanımız Prof. Dr. Sayın Âlim Işık Bey'i Başkan Yardımcısı Salih Özden Bey'e ve diğer başkan yardımcısı arkadaşlara ve daire müdürlerine teşekkür ederim. Ziyaretlerimiz esnasında yakın ilgilerini gördüğümüz ve düşüncelerimizi paylaştığımız Valimiz Sayın Ali Çelik Bey'e, Rektörlerimiz Prof. Dr. Sayın Kazım Uysal ve Prof. Dr. Vural Kavuncu Beylere, emniyet müdürümüz ve daire müdürlerine, sivil toplum Örgütlerinin başkan ve üyelerine, mahalle muhtarlarımızın başkanına ve muhtarlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Şirketlerimizdeki yönetim kurulları başkan ve üyelerine, çalışan idareci ve personele de teşekkür ederim. Ayrıca Kütahya Belediyesi Kent Konseyi' nde çalışma ortamında birlikte olmaktan dostluklarımızın da pekiştiği gönüllü Kütahya sevdalısı, fedakar, çalışkan Kütahya deyince koşup gelen, faaliyetleri ile ,düşünceler ile, projeleri ile katkı içinde bulunan yürütme kurulu, meclis ve çalışma gurubundaki tüm arkadaşlarımız ve kardeşlerimize gönül dolusu teşekkür ediyorum. Sizlere gönülden başarılı çalışmalar diliyorum.  Her türlü güzel hizmetlere layık olan hemşerilerimize teşekkür ediyorum.

 

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV