banner238

banner268

banner148

XYZ123

08 Ağustos 2022 Pazartesi

YATAĞAN’IN AĞASI NİDA OLÇAR

CUMHURBAŞKANIMIZI 29 AĞUSTOS DA AĞIRLAYACAĞIZ

İl Genel Meclisi Ağustos ayı oturumları İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz Başkanlığında Kütahya İl Özel İdaresi Meclis toplantı salonunda başladı. Toplantı öncesi yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize yapacağı ziyarete ilişkin bilgiler veren İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz; Sayın Cumhurbaşkanımızı 29 Ağustos’da ağırlayacağız” dedi.

02 Ağustos 2022 Salı 09:55
CUMHURBAŞKANIMIZI 29 AĞUSTOS DA AĞIRLAYACAĞIZ
 
İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz

CUMHURBAŞKANIMIZI 29 AĞUSTOS DA AĞIRLAYACAĞIZ

İl Genel Meclisi Ağustos  ayı oturumları İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz Başkanlığında Kütahya İl Özel İdaresi Meclis toplantı salonunda başladı. Toplantı öncesi yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize yapacağı ziyarete ilişkin bilgiler veren İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz; Sayın Cumhurbaşkanımızı 29 Ağustos’da ağırlayacağız” dedi.

“SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI 29 AĞUSTOS DA AĞIRLAYACAĞIZ”

“Ağustos ayı hem bölgemiz için hem ülkemiz için önemli bir ay Türk tarihi açısından da önemli bir ay Anadolu’nun Türkleşmesi açısından da önemli bir aydır. Bu ayın sonunda 29 Ağustos da ilimiz de olacak aynı gün Afyon ilini de ziyaret edecek. Dumlupınar ilçesinde panaroma müzesinin temeli Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından atılacak ve Cumhurbaşkanımız ilimizde tamamlanan hizmetlerin açılışlarını da yapacak.” Dedi. Başkan Yılmaz konuşmasında orman yangınları ve artış gösteren Covid 19 vakalarına ilişkin uyarılarda bulundu;

“ORMAN YANGINLARININ ÖNLENMESİ İÇİN DAHA DİKKATLİ OLMALIYIZ”

“Ayrıca Temmuz ayında yaşadığımız sıkıntılar oldu. Emet Kürecik köyümüz de orman yangını yaşandı. Çok şükür 24 saat içerisinde yangın konturol altına alındı. Yangının söndürülmesinde emeği geçen bölge halkına ve tüm çalışanlara şükranlarımı sunuyorum. İnşallah bundan sonra başka orman yangını yaşamayız. Gittiğimiz köylerde muhtarlarımızı ve vatandaşlarımızı uyarmalıyız. Ağustos ayı sonuna kadar ormanlarda üretim yapanların haricinde ormanlara giriş ve çıkışlar yasaklandı.

“KAPALI ORTAMLARDA MASKE MESAFE KURALINA DİKKAT EDELİM”

İlimiz de ve yurt genelinde Covid-19 vakalarında gözle görülür derece de artışlar var. Kapalı alanlarda tedbir alabiliriz.  Maske kullanımına özen gösterebiliriz. Son olarak sizlere şunu söylemek istiyorum. Ticaret borsası bugünden itibaren çiftçimizden ürün almaya başladı üreticimize hayırlı uğurlu olsun.” İfadelerini kullandı. Konuşmanın ardından gündemdeki konuların görüşülüp karara bağlanmasının ardından Ağustos ayının ilk toplantısı sona erdi.

 

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV