banner238

banner258

banner148

04 Temmuz 2022 Pazartesi

YENİ ORMAN YOLU YAPTIRILACAKTIR

EĞİTİM DÜNYASI, GESS TÜRKİYE 2022’DE BULUŞUYOR!

Zafer Kalkınma Ajansı’nın öğrenme teknolojilerine yönelik Kütahya’da uyguladığı örnek başarı hikâyesi, GESS Türkiye’de paylaşılacak. Eğitim dünyası, GESS Türkiye 2022’de buluşuyor!

23 Mayıs 2022 Pazartesi 10:11
EĞİTİM DÜNYASI, GESS TÜRKİYE 2022’DE BULUŞUYOR!
 


EĞİTİM DÜNYASI, GESS TÜRKİYE 2022’DE BULUŞUYOR!

 

Zafer Kalkınma Ajansı’nın öğrenme teknolojilerine yönelik Kütahya’da uyguladığı örnek başarı hikâyesi, GESS Türkiye’de paylaşılacak.  Eğitim dünyası, GESS Türkiye 2022’de buluşuyor!

 

Üç yıl aradan sonra eğitim dünyasının ilk ve en büyük yüz yüze buluşması olacak GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı, 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek. Fuarda, başta uzaktan eğitim teknolojileri olmak üzere, EdTech - AI, AR, Kodlama, VR, E-Öğrenme ve Yazılım, Oyunlaştırma, Donanım, 3D Yazıcılar, AV, Multimedya Teknolojisi, STEAM gibi dijital yenilikler bir arada sergilenecek.

 

KÜTAHYA ÖRNEĞİ DE PAYLAŞILACAK

 

Tarsus Turkey tarafından düzenlenen GESS Türkiye 2022, eğitim dünyasına ilham verecek sunumlara da ev sahipliği yapacak. GESS Türkiye’nin Global Konferans Programı kapsamında SANLAB ve Zafer Kalkınma Ajansı İşbirliğinde “Öğrenme Teknolojilerinde Başarı Hikayeleri: Zafer Kalkınma Ajansı Örneği” paneli gerçekleşecek. Yaklaşık 1,5 milyar lira bütçeye sahip olan ve toplam 1.616 projeye finansman sağlayan Zafer Kalkınma Ajansı’nın Genel Sekreteri Veli Oğuz’un panelistliğini yapacağı etkinlikte Mesleki Eğitim ve Genç İstihdam, Kalkınma Ajansları, Öğrenme Teknolojileri ile buna yönelik hibe programları gibi başlıkların yanı sıra bir başarı hikayesi olarak Kütahya örneği de paylaşılacak.

 

11 ÜLKEDEN 90’I AŞKIN KONUŞMACI EĞİTİMİN GELECEĞİNE DAİR SUNUMLAR GERÇEKLEŞTİRECEK.

 

GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle eğitim tedarikçilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. 26 Mayıs 2022 Perşembe günü başlayacak organizasyon üç gün sürecek. Fuarla eş zamanlı organize edilen GESS Global Konferanslarında, Türkiye ile birlikte 11 ülkeden 90’ı aşkın konuşmacı eğitimin geleceğine dair sunumlar gerçekleştirecek.  GESS Türkiye 2022 Global Konferansları hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz katılım için

www.gess-turkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV