banner238

banner268

banner148

XYZ123

08 Ağustos 2022 Pazartesi

YATAĞAN’IN AĞASI NİDA OLÇAR

KÜTAHYA DEVLET ERKÂNI’NI AĞIRLAYACAK

Temmuz ve Ağustos ayların da Kütahya üst düzey Devlet Erkânı’nı ağırlayacak. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Temmuz ayında Kütahya’ya geliyor. Son olarak da Zaferin 100. Yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya’ya gelmesi bekleniyor.

30 Haziran 2022 Perşembe 09:45
KÜTAHYA DEVLET ERKÂNI’NI AĞIRLAYACAK
 
KÜTAHYA DEVLET ERKÂNI’NI AĞIRLAYACAK

Temmuz ve Ağustos ayların da Kütahya üst düzey Devlet Erkânı’nı ağırlayacak. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Temmuz ayında Kütahya’ya geliyor. Son olarak da Zaferin 100. Yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kütahya’ya gelmesi bekleniyor.

Kütahya Temmuz ve Ağustos aylarında üst düzey Devlet Erkânı’nın ilimize gelmesi ile yoğun iki ay geçirecek. Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ın Zafer’in 100. Yılında “Dumlupınar’a Sayın Cumhurbaşkanımızı Kütahya’ya davet ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız çağrımıza olumlu bir yanıt verirse tüm Kütahya halkı memnun olacaktır” çağrısı olumlu yanıtla karşılandı.

DEVLET ERKÂNI KÜTAHYA’DA

Kütahya Temmuz ay’ında Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ağırlayacak. İlk olarak 1 Temmuz tarihinde Yeni Adalet Sarayı Temel Atma Töreni için Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ilimize gelecek. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Milliyetçi Hareket Partisinden oluşan heyet “ Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” toplantıları kapsamında Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen buluşma toplantısında Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Yeni Adalet Sarayı Binası Temel Atma Töreni için Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın ilimize geleceğini müjdelemişti.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Kültür Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy bir dizi ziyaret ve açılışlarda bulunmak üzere Kütahya’ya geliyor. 6 Temmuz tarihinde gelecek olan Soylu ve Ersoy cemevi açılışı ve ilimizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunacak.

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ın ilimize davet Ettiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise 29 yada 30 Ağustos tarihinde ilimize ziyaret gerçekleştirecek.

 

İÇİŞLERİ BAKANI VE KÜLTÜR TURİZM BAKANI GELİYOR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Kültür Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Kütahya’da bir cemevi açılışı ve bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelecek. 6 Temmuz Çarşamba günü ilimize gelecek olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Kültür Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ilimizde önemli ziyaret, açılış ve incelemelerde bulunacak.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 100. YIL ETKİNLİKLERİNE GELİYOR

Bu topraklardan başlatılan ve Kurtuluş Savaşı’nı zafere taşıyan Büyük Taarruz Zaferi’nin 100. yılını şanına yakışır şekilde kutlamak ve zafer coşkusunu her kesimin hissetmesini sağlamak amacıyla Büyük Taarruz ’un 100. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenecek törenlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelmesi bekleniyor. Henüz Erdoğan’ın programı belirlenemezken 29 Ağustos ya da 30 Ağustos’ta Kütahya’ya gelmesi bekleniyor.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programı dâhilinde hareket edileceği gazetemize gelen bilgiler arasında.

ERDOĞAN PROGRAMINA KÜTAHYA’YI DÂHİL ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Milliyetçi Hareket Partisinden oluşan heyet “ Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma” toplantıları kapsamında Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Zaferin 100. Yılında Dumlupınar’da görmek istiyoruz demişti. Kütahya’dan çağrıda bulunan Erbaş’a yanıt gecikmedi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan programına Büyük Taarruzun 100. Yılı etkinlikleri için Kütahya’yı dâhil etti.

ERDOĞAN’I AHMET ERBAŞ DAVET ETMİŞTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş kürsüden şu sözlerle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı davet etmişti. Hepimizin bildiği gibi, Dumlupınar zaferi Türk dünyası ve İslam alemi için büyük öneme sahiptir. Bugüne kadar bu organizasyonu Gençlik ve Spor Bakanlığı düzenlemiştir. Ancak bu denli önemli bir zaferin yıldönümü daha ciddi etkinliklerle kutlanmalı. Bugüne kadarki çabaları için Gençlik ve Spor Bakanlığımıza şükranlarımı sunuyorum. Ancak 100. Yıl etkinlikleri Sayın Cumhurbaşkanımızın himayesinde Milli Savunma, Kültür, Turizm ve Gençlik Spor Bakanlıklarımızın destekleriyle gerçekleşmelidir. Bizler bu yılki kutlamaların 100. Yıl kararnamesiyle Devlet Töreni haline getirilmesini talep ediyoruz. Hadi gelin 2023’ün provasını Kütahya’da yapalım. Milletimizi Türk gençlerini 30 Ağustos törenleri için Kütahya’ya Dumlupınar’a bekliyoruz. 26 Ağustos’ta Afyon şuhut’ta başlayıp 30 Ağustosta Dumlupınar’da bitecek olan törenlere tüm Devlet Erkânımızı ve Sayın Cumhurbaşkanımızı sizlerin huzurunda Kütahya’ya davet ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız çağrımıza olumlu bir yanıt verirse tüm Kütahya halkı memnun olacaktır” ifadelerine yer vermişti.

 

 

 

 

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV