banner278

banner280

XYZ123

05 Şubat 2023 Pazar

EKMEK SATIN ALINACAK

KÜTAHYA VALİLİĞİ MOTİVASYON VE EĞİTİM TIRI “YILIN EN İYİSİ” SEÇİLDİ

Kütahya Valiliğince hayata geçirilen Türkiye’nin ilk gezici Motivasyon ve Eğitim Tırı, Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneğince ‘Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülüne layık görüldü. Kütahya Valiliği, 9 Aralık Cuma günü İstanbul Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla düzenlenecek II. Tesis Yönetim Zirvesi kapsamında ödülünü almaya hazırlanıyor.

07 Aralık 2022 Çarşamba 11:42
KÜTAHYA VALİLİĞİ MOTİVASYON VE EĞİTİM TIRI “YILIN EN İYİSİ” SEÇİLDİ
 

KÜTAHYA VALİLİĞİ MOTİVASYON VE EĞİTİM TIRI “YILIN EN İYİSİ” SEÇİLDİ

Kütahya Valiliğince hayata geçirilen Türkiye’nin ilk gezici Motivasyon ve Eğitim Tırı, Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneğince ‘Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülüne layık görüldü. Kütahya Valiliği, 9 Aralık Cuma günü İstanbul Sancaktepe Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezinde Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla düzenlenecek II. Tesis Yönetim Zirvesi kapsamında ödülünü almaya hazırlanıyor.


TÜRKİYE’NİN ÇEŞİTLİ İLLERİNDE BİNLERCE ÇOCUĞA ULAŞTI

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Öğretim Görevlisi Kudret Armağan’ın rehberliğinde çocukları eğlendirirken öğreten mobil tır bugüne dek Türkiye’nin çeşitli illerinde binlerce çocuğa ulaştı. Vali Ali Çelik'in himaye ve desteğiyle hayata geçirilen Motivasyon ve Eğitim Tırı’nın ödüle layık görülmesinden duyduğu mutluluğu ifade eden Armağan, “Motivasyon Otobüsü ve Kütahya Valiliği Motivasyon ve Eğitim Tırı projelerimizin ikisinin de bu ödüle layık görülmesi bizi ayrıca mutlu etti. Bu yolculukta sonsuz desteği ve himayesi ile hep yanımızda olan Kütahya Valimiz Sayın Ali Çelik’e, aileme, İl Özel İdare ekibime, dostlarıma ve öğrencilerime teşekkür ediyorum. Gönülden ve karşılıksız çıktığımız bu yolda yüzlerde tebessüm, kalplerde sevgi olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV