banner228

banner148

22 Mayıs 2022 Pazar

YENİ ROTALAR’DAN 19 MAYIS YÜRÜYÜŞÜ

KÜTAHYA’DA "YAYALAR İÇİN 5 ADIMDA GÜVENLİ TRAFİK" DENETİMİ YAPILDI

Kütahya Vali Vekili Mustafa Güney, 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen “Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik” uygulamasına katıldı. Güney, Zafer Meydanı'nda düzenlenen uygulamada sürücü ve yayaları trafik kuralları ve trafikte yaya hakları hakkında bilgilendirdi.

10 Mayıs 2022 Salı 16:13
KÜTAHYA’DA
 

KÜTAHYA’DA "YAYALAR İÇİN 5 ADIMDA GÜVENLİ TRAFİK" DENETİMİ YAPILDI

Kütahya Vali Vekili Mustafa Güney, 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen “Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik”  uygulamasına katıldı.

Güney, Zafer Meydanı'nda düzenlenen uygulamada sürücü ve yayaları trafik kuralları ve trafikte yaya hakları hakkında bilgilendirdi.

ETKİN BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜLECEK

Vali Vekili Mustafa Güney, Trafik Haftası’nda “Yayalar İçin 5 Adımda Güvenli Trafik”mottosunun etkin olarak kullanılacağını söyledi.  Güney, “Trafik bilincinin artırılması ve trafik kurallarının eksiksiz uygulanması amacıyla eğitim, bilgilendirme, bilinçlendirme faaliyetleri hem sahada hem de basın yayın organları ve sosyal medyada yürütülecek” dedi. Uygulamada Vali Vekili Mustafa Güney’e İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kırbaç ve İl Emniyet Müdürü Necmettin Koç eşlik etti.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV