banner173

banner179

banner148

18 Ocak 2022 Salı

Keramika, Yeşil Ekonomi İçin Çalışıyor

MHP HEYETİNDEN BAKAN KURUM’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un son Kütahya ziyaretinde Kütahya’ya verdiği desteklerden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya heyeti teşekkür ziyaretinde bulundu. İlimizde yapımı devam eden projelerin de istişaresi yapılan toplantı sonrasında Bakan Kurum sosyal platform hesabından Kütahya heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

01 Aralık 2021 Çarşamba 16:58
MHP HEYETİNDEN BAKAN KURUM’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
 

 
MHP HEYETİNDEN BAKAN KURUM’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un son Kütahya ziyaretinde Kütahya’ya verdiği desteklerden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya heyeti teşekkür ziyaretinde bulundu.   İlimizde yapımı devam eden projelerin de istişaresi yapılan toplantı sonrasında Bakan Kurum sosyal platform hesabından Kütahya heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim Işık, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç,  ve MHP’den seçilen Kütahya İlçe ve belde başkanları Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u makamında ziyaret etti.

YATIRIMLAR VE PROJELER TEK TEK GÖRÜŞÜLDÜ

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a yapılan ziyarette, bakanlığa bağlı üst düzey bürokratlarda hazır bulunurken, il, ilçe ve belde belediyelerin proje ve yatırım çalışmaları tek tek görüşüldü.

YAPILMASI PLANLANAN PROJELER HAKKINDA GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİK

Yapılan ziyaret hakkında bilgiler veren MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ; “ Sayın bakanımız göreve geldiği günden buyana Kütahya’nın tüm istek ve önerilerine olumlu cevap vermiştir. İlimize yaptığı son ziyarette bunun en güzel örneğidir. İlimizde bulunan tüm belediyelere ekipman ve maddi destekleri olmuştur. Bugünde Kütahya il başkanımız ve partimizden aday olarak belediye başkanı seçilen il, ilçe ve belde belediye başkanlarımız ile bakanımızı ziyaret ettik. Sayın bakanımıza hem daha önce yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür ettik hem de yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında görüşme gerçekleştirdik. Tüm Kütahya halkı adına başta Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum olmak üzere tüm bakanlık çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ”dedi.

YATIRIMLARIMIZI İSTİŞARE ETTİK

MHP Kütahya heyetinin yapmış olduğu ziyareti, kendi sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duyuran Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ; “ Cumhur ittifakımızın ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Belediye Başkanı Âlim ışık ve beraberindeki heyetle bir araya geldik. Toplantımızda ilimizde yapımı süren ve planlanan çevre ve şehircilik yatırımlarımızı istişare ettik.” Açıklaması yaptı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV