banner169

banner148

banner147

04 Aralık 2021 Cumartesi

YENİ CADDELER AÇILACAK

NEW BONE PORSELENİ ÜRETEN İLK VE TEK FİRMA GÜRAL PORSELEN

Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, Bloomberg HT Televizyonunda yayınlanan “ Üst Düzey” programına konuk oldu. Harika Güral programda yaptığı açıklmalarda “Güral Porselen olarak biz 2020 yılında olan daralmayı 2021 yılında biraz daha kapatmaya çalışıyoruz” dedi. Güral, “New bone porseleni üreten ilk ve tek firma Güral Porselen, Diji bone serisini ürettik” ifadelerini kullandı.

20 Kasım 2021 Cumartesi 07:00
NEW BONE PORSELENİ ÜRETEN İLK VE TEK FİRMA GÜRAL PORSELEN
 
Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral

NEW BONE PORSELENİ ÜRETEN İLK VE TEK FİRMA GÜRAL PORSELEN

Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral,  Bloomberg HT Televizyonunda yayınlanan “ Üst Düzey” programına konuk oldu. Harika Güral programda yaptığı açıklmalarda “Güral Porselen olarak biz 2020 yılında olan daralmayı 2021 yılında biraz daha kapatmaya çalışıyoruz” dedi. Güral,  “New bone porseleni üreten ilk ve tek firma Güral Porselen, Diji bone serisini ürettik” ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE İHRACAT İÇİN BİR CAZİBE MERKEZİ OLDU

Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral, “Her kriz kendi fırsatını yaratır denir. Türkiye ihracat için bir cazibe merkezi oldu. Uzakdoğu’da gelen ürünlerin azalması teslim tarihinin uzamasıyla birlikte AB üyesi ülkeler ürünleri Türkiye’den almak istedi. Türkiye şu an değişim dönüşüm içerisinde. Güral Porselen olarak biz 2020 yılında olan daralmayı 2021 yılında biraz daha kapatmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

BİZ ÖMÜR BOYU DESEN GARANTİSİ VERİYORUZ

Güral Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harika Güral “Güral Porselen’in Türkiye’den yapılan ihracattaki payı yüzde 36 civarında. İhraç içinde bu paya sahip olduğunuzda işte şampiyon oluyorsunuz” dedi. “New bone porseleni üreten ilk ve tek firma Güral Porselen, Diji bone serisini ürettik. Dijital teknoloji sayesinde ürün fırına sadece ikinci defa giriyor. Otel grubunda çok tazyikli suya dahi dayanıyor. Ve biz ömür boyu desen garantisi veriyoruz. Bu ürünlerle yapılan ihraçta katma değeri artıyor. Bu ürünlerin ihracatı ile Türkiye farklı bir yere gelir. Güral Porselen olarak biz şu an kendi makinelerimizi kendimiz yapacak durumdayız. Bizde bir porselen fabrikası istense bir fabrika anahtarı teslim edecek kadar makine yapabiliyoruz. Bütçemizden  ARGE’ye ayırdığımız kısmı sürekli artıyor. Katma değerli ürün satışı artıkça da artacak. 2020 yılında ertelenen fuarların hepsi Haziran’dan sonra yapılmaya başladı. 45 gündeki 7. Organizasyon.  İhracat için çok önemli. Dünyada olmadığımız yer yok.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV