banner238

banner278

banner279

XYZ123

banner273

08 Aralık 2022 Perşembe

BİNGÖL ÇAPAKÇUR MİKRO HAVZASI SULAMA YAPIM İŞLERİ İHALE EDİLECEK

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN ULAŞIM TALEPLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Üniversite öğrencilerinin ulaşım talep ve sorunları, Vali Ali Çelik başkanlığında masaya yatırıldı. Sürecin iyi yönetilmesi için gerekli tedbirlerin alındığını belirten Vali Ali Çelik, “Öğrencilerimizin Kütahya’da mutlu ve huzurunu sağladığımızda biz de kendi görevimizi yapmış sayacağız” dedi.

22 Eylül 2022 Perşembe 10:28
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN ULAŞIM TALEPLERİ GÖRÜŞÜLDÜ
 

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN ULAŞIM TALEPLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Üniversite öğrencilerinin ulaşım talep ve sorunları, Vali Ali Çelik başkanlığında masaya yatırıldı.Sürecin iyi yönetilmesi için gerekli tedbirlerin alındığını belirten Vali Ali Çelik, “Öğrencilerimizin Kütahya’da mutlu ve huzurunu sağladığımızda biz de kendi görevimizi yapmış sayacağız” dedi.

OTOBÜSLERİN TAKİBİ KART 43 ÜZERİNDEN SAĞLANACAK

Toplantıda; kent merkezi, yurt ve otogardan kampüse ulaşımın rahatlatılması için sefer ve hat sayısı artırılırken, denetim için trafik polisi görevlendirildi. Öğrencilerin otobüslerinin takibini Kart 43 uygulamasından anlık sağlayabileceği belirtildi. Toplantıya; Belediye Başkan Vekili Abdullah Damcı, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Özel Halk Otobüsleri Koop. Başkanı Ömer Koyunoğlu ve ilgili yetkililer katıldı.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV