banner228

banner148

22 Mayıs 2022 Pazar

YENİ ROTALAR’DAN 19 MAYIS YÜRÜYÜŞÜ

ZEYNEP’İN HAYIRSEVERLERE İHTİYACI VAR

SMA hastası olan Zeynep’in tedavi olması için ailesi yardım kampanyası başlattı. Minik Zeynep’in tedavisinin yurt dışında yapılacağı ve 26 milyon TL’ye ihtiyaç olduğu belirtildi. Kütahyalı olan aile hayırseverlerin yardımıyla “İnşallah gerekli yardım toplanır ve bebeğimiz hayata tutunur, Tek isteğimiz evladımıza yardım edilmesi” dedi.

18 Ocak 2022 Salı 10:36
ZEYNEP’İN HAYIRSEVERLERE İHTİYACI VAR
 

ZEYNEP’İN HAYIRSEVERLERE İHTİYACI VAR

SMA hastası olan Zeynep’in tedavi olması için ailesi yardım kampanyası başlattı.  Minik Zeynep’in tedavisinin yurt dışında yapılacağı ve 26 milyon TL’ye ihtiyaç olduğu belirtildi. Kütahyalı olan aile hayırseverlerin yardımıyla “İnşallah gerekli yardım toplanır ve bebeğimiz hayata tutunur, Tek isteğimiz evladımıza yardım edilmesi” dedi.

SMA Hastası Zeynep’in ailesi Eskişehir Valiliği izni ile başlattığı yardım kampanyası ile Zeynep’in tedavisi için gerekli 26 Milyon TL’nin hayırseverlerden karşılanması için yardım bekliyor.  

TÜM TÜRKİYE’DEN YARDIM BEKLİYOR

2 ay önce Osman Gazi Üniversitesi tıp fakültesi tarafından SMA Tip 1 (Spinal Muskuler Atrofi) teşhisi konulan  Zeynep bebeğin tedavisi için ailesi seferber oldu. Yapılan görüşmeler sonrasında yurt dışında tedavi imkânı olduğunu öğrenen aile şimdi tüm Türkiye’den yardım bekliyor.

ZEYNEP’İN 26 MİLYON TL’YE İHTİYAÇ VAR

Dubai’de yapılacak olan ameliyat için 26 Milyon TL’ye ihtiyaç duyan Zeynep Bebek’in ailesi yardım kampanyası için Eskişehir Valiliğinden gerekli izinleri aldıktan sonra hayırseverlerden gelecek yardımları bekliyorlar. Zeynep’in hayata tutunması için herkesten destek beklediklerini ifade eden aile “Tedavi Dubai’de yapılacak. Ancak 26 milyon gibi bir paraya ihtiyacımız var. Yetkili birimlere başvurumuzu yaptık. Valilik tarafından kampanyalar başlatıldı. Ülke ve para birimlerine göre banka hesapları açıldı. Tek isteğimiz evladımıza yardım edilmesi” ifadelerini kullandılar.

KÜTAHYALILARDAN DESTEK BEKLİYORUM

Kütahya’da da gerekli izinlerin alındığını söyleyen aile, Kütahyalı hayırseverlerden ve Kütahyalılardan destek beklediğini söyledi. “Antalya’da sokaklara Zeynep için afişler asıldı. Yardım kampanyasına birçok yerden destekler başladı. Kütahyalı vatandaşlardan da yetkili birimlerimizden de destek bekliyoruz. İnşallah gerekli yardım toplanır ve bebeğimiz hayata tutunur” dediler.

BU HESAPLARA YARDIM BEKLİYORLAR

Zeynep bebeğe destek olmak isteyenlerin aşağıdaki hesaplara yardımlarını gönderebilecekleri belirtildi; “ZİRAAT BANKASI HAVVA EKSAN ADINA TÜRK LİRASI HESABI: TR 54 0001 0090 1013 0818 5050 01, ZİRAAT BANKASI HAVVA EKSAN ADINA ABD DOLAR HESABI: TR 27 0001 0090 1013 0818 5050 02, ZİRAAT BANKASI HAVVA EKSAN ADINA EURO HESABI TR 97 0001 0090 1013 0818 5050 03

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV