GÜNDEM Haberleri Tümü

MÜSİAD’DA BAYRAĞI AHMET DÜLGER GÖĞÜSLEDİ

 

MÜSİAD’DA BAYRAĞI AHMET DÜLGER GÖĞÜSLEDİ

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kütahya Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu hafta sonu Milli Eğitim Müdürlüğü Germiyan Salonu’nda gerçekleştirildi. Kütahya MÜSİAD Başkanı İsmail Tosun, görevini Ahmet Dülger’e devretti

Kütahya MÜSİAD Başkanı İsmail Tosun, hafta sonu gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Kurul’da görevini Ahmet Dülger’e devretti. MÜSİAD 6. Olağan Genel Kuruluna  AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Genel merkez yönetim kurulu üyeleri, STK başkanları, kurum müdürleri ve üyeler katıldı.

GÖREVİ BÜYÜK BİR GURURLA DEVRETMENİN ONURUNU YAŞIYORUM

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kütahya Şubesini 4 yıldır başarı ile sürdüren İsmail Tosun görev süresinin dolması nedeniyle görevi büyük bir gururla devretmenin onurunu yaşadığını kaydetti. Tosun yaptığı konuşmasında hem Kütahya’yı, hem MÜSİAD’ı temsil etmeye çalışırken şahsi düşünmeyip, bireysel hareket etmediklerini ve kendi çıkarlarını değil, Kütahya’nın menfaatini düşündüklerini vurguladı.

MÜSİAD’DAN TOSUNA TEŞEKKÜR

 

MÜSİAD Kütahya’dan yapılan açıklamada “6.Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik.2019 yılından bu yana görevini layıkıyla yapan şube başkanımız İsmail Tosun’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eder, görevi devralan başkanımız Ahmet Dülger ve yönetim kuruluna başarılar dileriz. Katılımlarından dolayı misafirlerimize teşekkür ederiz.” İfadelerine yer verildi.

ÖNCELİĞİMİZ TÜRKİYE’DİR, MİLLETİMİZDİR, ÜMMETTİR

MÜSİAD Kütahya Şube Başkanı Ahmet Dülger Genel Kurul Toplantısı sonunda yaptığı teşekkür konuşmasında güçlerini üreten ve güçlü Türkiye’den aldıklarını ifade ederek, “Önceliğimiz Türkiye’dir, milletimizdir, ümmettir. Önceliğimiz insanlığa hizmettir. Bu ailenin neferi olarak çıktığımız yolculukta yönetim kurulumuza çok önemli bir görev tevdi ettiniz. Bu kutsal göreve layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum. Bu kutlu yolda yardımcımız önce Allah sonra sizler olacaksınız. Bundan 33 yıl önce zor zamanlara MÜSİAD’ın kuruluşunu gerçekleştiren üyelerimize teşekkür ediyorum. Bugün görevi devreden gönül insanı İsmail Tosun’a ve özveriyle çalışan tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Ahmet Dülger Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Harun Burhan, Abdullah Ünal, Harun Öztulum, Ahmet Sağdıç, Fatih Oğhan, Mehmet Orhan Düzgören, Cem Sezgin, Yavuz Özer ve Yusuf Tuncel.

 

 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz