GÜNDEM Haberleri Tümü

TOKİ’DE YAPILACAK STAT ÇEVRESİNDE İNCELEME

 

TOKİ’DE YAPILACAK STAT ÇEVRESİNDE İNCELEME

Vali Ali Çelik, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığınca yapılacak 106 milyon 349 bin TL’lik spor yatırımlarının bir an önce Kütahya’ya kazandırılması için çalışmaların sürdüğünü belirterek yatırımların hayırlı olmasını diledi.  


TOKİ bölgesinde bin kişilik spor salonu, okçuluk salonu, basketbol sahası, tenis kortu; Zafertepe Mahallesi’nde ise 250 kişilik spor salonu, basketbol sahası ve tenis kortu inşa edileceğini söyleyen Vali Çelik, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.

STAT ARTIK TOKİ’DE YÜKSELECEK

Kütahya’da birçok spor caması ve Belediye Kütahyaspor taraftarlarının ve hatta Kütahya Milletvekili ve İl Başkanlarının da müdahil olduğu TOKİ bölgesinde yapılacak stat için yerinin değiştirilmesi konusunda herhangi bir atılım yok, bu haliyle kabul edilen stat artık TOKİ’de yükselecek.

106 MİLYON 349 BİN TL’YE MÂL OLACAK

TOKİ Bölgesinde yer alacağı kesin olan Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığınca yapılacak olan bin kişilik spor salonu, okçuluk salonu, basketbol sahası, tenis kortu ve  Zafertepe Mahallesi’nde ise 250 kişilik spor salonu, basketbol sahası ve tenis kortundan oluşan kompleks için 106 milyon 349 bin TL’ye mâl olacak.

 

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz