banner278

banner281

XYZ123

03 Haziran 2023 Cumartesi

VALİ ALİ ÇELİK, MADEN İŞÇİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

AKP KÜTAHYA TEŞKİLATININ ABİSİ MUSA YILMAZ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti Kütahya Teşkilatlarının sevilen ismi ve teşkilat mensuplarının abisi İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz görevinden AK Parti Kütahya Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu için istifa etti.

16 Mart 2023 Perşembe 11:59
AKP KÜTAHYA TEŞKİLATININ ABİSİ MUSA YILMAZ   MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI
 

 


AKP KÜTAHYA TEŞKİLATININ ABİSİ MUSA YILMAZ

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti Kütahya Teşkilatlarının sevilen ismi ve teşkilat mensuplarının abisi İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz görevinden AK Parti Kütahya Milletvekili Aday Adaylığı başvurusu için istifa etti.

 

Milletvekili Aday Adayı Musa Yılmaz aday Adaylığı başvurusu sonrasında yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi.6 Haziran 2003’ten bugüne kadar, kesintisiz, değişik kademelerinde, çeşitli görevler ifa ettiğim Ak Partimizden yaklaşan seçimlerde Milletvekili Aday Adayı olabilmek için şu an ifa ettiğim Merkez İlçe İl Genel Meclisi üyeliğinden bugün itibariyle istifa edip, partimize aday adayı müracaatımı yapmış bulunuyorum” dedi.

İNŞALLAH BU ASRIN FELAKETİNİN DE ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Musa Yılmaz “Hepinizin malumu 6 Şubat 2023 günü 11 ilimizde tarihimizin ve bölgemizin en yıkıcı ve büyük depremini yaşadık. Devletimizin büyüklüğü, milletimizin dayanışma gücü ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ile yaraları sarmaya bu ağır süreci aşmaya çalışıyoruz. İlk andan itibaren Devletimizin bütün imkânları bölge insanımızın hizmetindedir. Aziz milletimiz tek yürek halindedir. Devletimiz büyük ve güçlüdür. İnşallah bu asrın felaketinin de üstesinden geleceğiz. Bu büyük felakette kaybettiğimiz tüm canlarımıza Allahtan rahmet, yaralılara şifa diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.

PARTİMİZE ADAY ADAYI MÜRACAATIMI YAPMIŞ BULUNUYORUM

Milletvekili Aday Adayı Musa Yılmaz “6 Haziran 2003’ten bugüne kadar, kesintisiz, değişik kademelerinde, çeşitli görevler ifa ettiğim Ak Partimizden yaklaşan seçimlerde Milletvekili Aday Adayı olabilmek için şu an ifa ettiğim Merkez İlçe İl Genel Meclisi üyeliğinden bugün itibariyle istifa edip, partimize aday adayı müracaatımı yapmış bulunuyorum. Bu vesile ile 2003’ten bugüne kadar Kütahya’ya hizmet adına şahsıma verilen yetki ve onurdan dolayı partime, birlikte çalıştığımız il-ilçe teşkilatlarımızın bütün Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine, Belediye Başkanlarımıza, Milletvekillerimize, Kaymakamlarımıza, Valilerimize, Meclis üyelerimize, İl Özel İdaremizin tüm çalışanlarına, Birlikte çalıştığımız paydaş kurumların yönetici ve temsilcilerine,  görsel ve yazılı basınımıza, Muhtarlarımıza ve tüm Kütahyalı hemşerilerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Halis niyetle, samimiyetle Kütahyalı hemşerilerimize hizmet etme arzusu ile çıktığım bu yeni süreçte,tüm hemşerilerimizin desteğine ve duasına talibim. İlimiz ve şahsım için hayırlı olacaksa yüce Allahın nasip etmesi dilek ve temennisiyle hepinize saygılar sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Coşkun Çakmak

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV