banner278

banner281

XYZ123

03 Haziran 2023 Cumartesi

VALİ ALİ ÇELİK, MADEN İŞÇİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

BEN MİLLETİN VEKİLİ OLMAYA GELİYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Kütahya Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Murat Gül parti binasında yaptığı basın açıklaması ile kamuoyuna aday adaylığını duyurdu.

28 Mart 2023 Salı 10:49
BEN MİLLETİN VEKİLİ OLMAYA GELİYORUM
 


BEN MİLLETİN VEKİLİ OLMAYA GELİYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Kütahya Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Murat Gül parti binasında yaptığı basın açıklaması ile kamuoyuna aday adaylığını duyurdu.

 İl Başkan Yardımcıları ve Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy’u ziyaret eden 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı Murat Gül açıklamasında şu ifadelere yer verdi. “ Mensubu olmaktan gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizin, Kütahya Milletvekili Aday adayı olduğumu huzurlarınızda kamuoyuna duyurmak ve bu haklı gururu sizlerle paylaşmak istedim” dedi.

KÜTAHYA, TAVŞANLI VE DİĞER İLÇELERİMİZDE BİRÇOK PROJELERE İMZA ATTIM

MHP 28. Dönem Kütahya Milletvekili Aday Adayı Murat Gül “Sizlerle burada birlikte olmaktan, çok mutluyum, coşkuluyum, heyecanlıyım. Çünkü kardeşlerim, dostlarım, ağabeylerim olan sizlerle, çocukluğumdan beri içimde yanan memleket sevdasıyla, çıktığım Kütahya milletvekili aday adaylığımın heyecanını ve coşkusunu paylaşmaktan onur duyuyorum. Müsaadelerinizle kısaca kendimden bahsetmek isterim. 1976’dan beri Tavşanlı’da yaşayan bir kardeşiniz olarak Ülkü ocaklarında büyüdüm, Memleket, vatan, millet ve insanı insan yapan değerlerle yüklendim. Okudum, mühendislik eğitimimden sonra mühendis ve müteahhit olarak hizmet veriyorum. Kütahya, Tavşanlı ve diğer ilçelerimizde birçok projelere imza attım. Şehrimizde 12 yıl İnşaat Mühendisleri Odası Tavşanlı temsilciliği yaptım, birçok Sivil Toplum Kuruluşu, dernek, kurum ve vakıflarda önemli görevler icra ettim. Yapmış olduğum çalışmalar ve icra ettiğim bütün görevlerde her zaman insan en önemli faktör olarak her şeyin başında geldi. Bizler, insan ve insanlığa yapılan her türlü hizmeti kutsal bildik ve bu bilinçle faaliyetlerimizi icra ettik. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışı ile bu zamana kadar milletimize hizmet veren tüm kamu, kurum ve kuruluşlarımızla iş birliği ve uyum içerisinde çalıştım” dedi.  

KÜTAHYA’DA İNSANIMIZIN SESİ, SOLUĞU, TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

MHP 28. Dönem Kütahya Milletvekili Aday Adayı Murat Gül “Bugün ise, şimdiye dek edindiğim tecrübe ve birikimimi Kütahya ve tüm ilçelerimizi en iyi şekilde temsil etmek maksadıyla sizlerin vekili olma yoluna çıkıyorum. Kütahya’nın hizmetine adayım. Sizsiz olmaz. Bu yol meşakkatli bir yol biliyorum, siz hemşerilerim için var gücümle çalışacağımdan, Kütahya’mızı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde hak ettiği gibi temsil edeceğimden, şehrimizi sosyal, ekonomik, turizm, eğitim, sağlık ve tüm alanlarda geliştireceğimden, umudumuz gençlerimizin ülkesine küsmediği, küstürülmediği, nitelikli vasıflarını bir kenara koyup niteliği olmayan işler için vatanından ayrılmak zorunda hissetmediği, yaşanılabilir bir Türkiye için gece gündüz demeden çalışacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Eğer teveccühleriniz destekleriniz olursa. Birlikte, enerjimizle, sevdamızla, Kütahya’nın her bir köşesinde, bütün Kütahyalıların dertlerinde, sevinçlerinde, desteğe ihtiyaç duyduklarında, göreve hazır olacağız. Kütahya’da her dönem istenen gelişmelerin sağlanması insanımızın sesi, soluğu, takipçisi olacağız” dedi.

BEN MİLLETİN VEKİLİ OLMAYA GELİYORUM

MHP 28. Dönem Kütahya Milletvekili Aday Adayı Murat Gül “Kütahya; Milletvekilimiz Sayın Ahmet Erbaş ile ülkücü Hizmeti gördü, beğendi. Hizmet çıtasını yükselten sayın milletvekilimize, dik duruşun en güzel örneği olan Liderimiz Devlet Bahçeli’ye şükranlarımızı sunuyoruz. Şunun altını önemle çizmek istiyorum ki ben milletin vekili olmaya geliyorum, Kütahya halkımızı meclisimizde temsil etmeye geliyorum, koltukta oturmaya değil, ilimizin, ilçelerimizin sokaklarını caddelerini adım adım gezmeye, halkımızın sorunlarını çözmeye, dertlerine derman olmaya geliyorum.  Milletimizin vekili olmak için çıktığım bu yol Ülkemize, Milletimize ve Kütahya’mıza hayırlı olsun” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV