banner238

banner278

banner279

XYZ123

banner273

08 Aralık 2022 Perşembe

BİNGÖL ÇAPAKÇUR MİKRO HAVZASI SULAMA YAPIM İŞLERİ İHALE EDİLECEK

CUMHUR İTTİFAKI OLARAK KÜTAHYA’YI 5-0 YAPACAĞIZ

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel “2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak Kütahya’yı 5-0 yapacağız. " dedi AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı geçtiğimiz gün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla Kütahya Kapalı Spor Salonunda büyük bir coşkuyla yapıldı. Ak Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel kürsüden yaptığı konuşmasında Cumhur İttifakı olarak Kütahya’yı 5-0 yapacaklarının sözünü verdi.

12 Ekim 2022 Çarşamba 11:32
 CUMHUR İTTİFAKI OLARAK KÜTAHYA’YI 5-0 YAPACAĞIZ
 
CUMHUR İTTİFAKI OLARAK KÜTAHYA’YI 5-0 YAPACAĞIZ

AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel  “2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak Kütahya’yı 5-0 yapacağız. " dedi

AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı geçtiğimiz gün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla Kütahya Kapalı Spor Salonunda büyük bir coşkuyla yapıldı. Ak Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel kürsüden yaptığı konuşmasında Cumhur İttifakı olarak Kütahya’yı 5-0 yapacaklarının sözünü verdi.  

ŞİMDİ ÖNÜMÜZDE 2023 SEÇİMLERİ VAR

AK Parti Kütahya Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda Milletvekili İshak Gazel yaptığı konuşmasında 2023 yılında yapılacak Milletvekili seçimlerinde Kütahya’dan 5-0’lık bir galibiyetle çıkacaklarının sözünü verdi. Gazel yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi.  "Sayın bakanım Kütahya’nın hiçbir talebini geri çevirmediniz. Sonsuz kere teşekkür ediyoruz. Sayın Bakanım Kütahya 3 Kasım 2002’den beri AK Partimize Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Kadrolara, yeni Türkiye mimarına her türlü desteği verdi. Şimdi önümüzde 2023 seçimleri var.

2023 SEÇİMLERİNDE CUMHUR İTTİFAKI OLARAK KÜTAHYA’YI 5-0 YAPACAĞIZ

Kader Türkiye’yi yeniden muktedir olmaya sevk ediyor. Dünya siyasetinde yeniden liderlik yapmaya sevk ediyor. Bu tarihi akışta büyük Türkiye hamlesinde Türkiye yüzyılında bizim safımız ve bütün milletimizin safı belidir. Recep Tayyip Erdoğan’ın yanıdır. Sizlerde Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olarak büyük çalışmalar sergiliyorsunuz. İnşallah ben buradan burada bulunan bütün teşkilat mensupları olarak size ve Sayın Cumhurbaşkanımıza bir söz veriyoruz. 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak Kütahya’yı 5-0 yapacağız inşallah” ifadelerine yer verdi.  

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV