banner238

banner268

banner148

XYZ123

08 Ağustos 2022 Pazartesi

YATAĞAN’IN AĞASI NİDA OLÇAR

EKONOMİ İÇİN 5T FORMÜLÜNÜ AÇIKLADI

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman “Yapılan zamlarla vatandaşın cebindeki para her gün biraz daha eriyor” dedi. Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman ekonomi için 5T formülünü açıkladı. Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman ekonomiye dair yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

15 Temmuz 2022 Cuma 15:28
EKONOMİ İÇİN 5T FORMÜLÜNÜ AÇIKLADI
 

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ KÜTAHYA İL BAŞKANI GÜLÇİN HİZARCIOĞLU KARAMAN

EKONOMİ İÇİN 5T FORMÜLÜNÜ AÇIKLADI

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman “Yapılan zamlarla vatandaşın cebindeki para her gün biraz daha eriyor” dedi.  Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman ekonomi için 5T formülünü açıkladı. Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman ekonomiye dair yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

EKONOMİ İÇİN 5T FORMÜLÜ

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman “Vatandaşın maaşına  yapılan zammın  gıda,  akaryakıt, doğalgaz, kira ,elektrik bedelleri karşısında dayanması mümkün değil. Türkiye Değişim Partisi olarak başlatılan değişim hareketi ile Türkiye’nin en büyük problemi olan ekonomi sorununu 5T formülü ile  (Tarım-Teknoloji- Tekstil- Turizm-Tasarruf)   çözeceğiz” dedi.

DIŞARIDAN BUĞDAY-ARPA İTHAL ETMEMELİYİZ

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman “Tarımın Türkiye’nin geleceği olduğunu biliyoruz. Dışarıdan buğday-arpa ithal etmemeliyiz. Bunun için tarıma milli destek şart. Mazot pahalı, ilaç pahalı diye çiftci ekemiyor. Türkiye değişim partisi iktidarı zamanında çiftçiye en az maliyetli ürün üretimini sağlayacak, ürettiği ürününü alma garantisi vereceğiz ki ekilip biçilmeyen arazi kalmasın. Atalarımızın emaneti bu bereketli topraklar çocuklarımızın geleceği için ekilmeli biçilmelidir” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV