banner278

banner281

XYZ123

29 Mart 2023 Çarşamba

MİLLETİMİZ İÇİN GEREKEN HER ŞEYİ YAPACAĞIMA SÖZ VERİYORUM

GAZEL’DEN MUHALEFETE TOGG’LA MESAJ

Türkiye Büyük Millet Meclisi Katip Üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın meclise Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG ile gelmesi üzerine TOGG’la fotoğraf çektirerek muhalefete TOGG’un yanından mesaj gönderdi.

13 Aralık 2022 Salı 10:34
GAZEL’DEN MUHALEFETE TOGG’LA MESAJ
 

GAZEL’DEN MUHALEFETE TOGG’LA MESAJ

Türkiye Büyük Millet Meclisi Katip Üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın meclise Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG ile gelmesi üzerine TOGG’la fotoğraf çektirerek muhalefete TOGG’un yanından mesaj gönderdi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bakanlığının bütçe görüşmeleri için Meclis'e TOGG ile geldi. Varank, " Mart ayında da inşallah bu araçlar satışa başlayacak" dedi. TOGG ile fotoğraf çekilen Milletvekili Gazel ise “Muhalefetin sesine kulak verdik, TOGG açılışına gelemeyenler için TOGG’u Meclis'e getirdik” ifadelerine yer verdi.

MUHALEFETE TOGG’UN YANINDAN MESAJ VERDİ

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Türkiye’nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG ile gelmesi üzerine mecliste bulunan milletvekilleri tarafından dikkatle incelendi. TOGG ile fotoğraf çektiren milletvekilleri arasında Kütahya Milletvekili İshak Gazel’de bulunuyor. Gazel sadece TOGG ile fotoğraf çektirmenin yanı sıra muhalefete de mesajları vardı.

TOGG AÇILIŞINA GELEMEYENLER İÇİN TOGG’U MECLİS'E GETİRDİK

Türkiye Büyük Millet Meclisi Katip Üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın meclise Türkiye’nin ilk yerli otomobili TOGG ile gelmesi üzerine TOGG’la fotoğraf çektirerek muhalefete TOGG’un yanından mesajlar veren Gazel,  “Muhalefetin sesine kulak verdik, TOGG açılışına gelemeyenler için TOGG’u Meclis'e getirdik. Teşekkürler Mustafa Varank Bakanım” ifadelerine yer verdi.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV