banner238

banner278

banner279

XYZ123

banner273

08 Aralık 2022 Perşembe

BİNGÖL ÇAPAKÇUR MİKRO HAVZASI SULAMA YAPIM İŞLERİ İHALE EDİLECEK

KONGREMİZİN COŞKUSU BAZI PARTİ İL BAŞKANLARIN DA RAHATSIZLIK UYANDIRDI

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongre’nin detaylarını paylaştığı basın toplantısında İYİ Parti İl Başkanı Ali Soycan’ın kongrede sadece 3 dakika kaldığını bu sürede isminin okunmadığını iddiasını yeni il başkanı olmasına veriyorum dedi. Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin Parti binasında yaptığı açıklamasında ülke ve Kütahya gündemini değerlendirdi. Ayrıca İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Ali Soycan’ın bir önce ki gün gazetecilerle toplantısında yaptığı açıklamasına cevap verdi.

28 Eylül 2022 Çarşamba 10:00
KONGREMİZİN COŞKUSU BAZI PARTİ İL BAŞKANLARIN DA RAHATSIZLIK UYANDIRDI
 


Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin

KONGREMİZİN COŞKUSU BAZI PARTİ İL BAŞKANLARIN DA RAHATSIZLIK UYANDIRDI

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongre’nin detaylarını paylaştığı basın toplantısında İYİ Parti İl Başkanı Ali Soycan’ın kongrede sadece 3 dakika kaldığını bu sürede isminin okunmadığını iddiasını yeni il başkanı olmasına veriyorum dedi. Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin Parti binasında yaptığı açıklamasında ülke ve Kütahya gündemini değerlendirdi. Ayrıca İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Ali Soycan’ın bir önce ki gün gazetecilerle toplantısında yaptığı açıklamasına cevap verdi.

ÇOK COŞKULU, ÇOK KEYİFLİ BİR KONGRE SÜRECİ GEÇİRMİŞ OLDUK

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin açıklamalarında şu ifadelere yer verdi” Cumartesi günü çok heyecanlı bir gün geçirdik. Genel başkanımız Doktor Muhammed Ali Fatih Erbakan'ı Kütahya'mızda ağırladık. İkinci olağan kongremizi İcra ettik. Çok coşkulu, çok keyifli bir kongre süreci geçirmiş olduk. Birlik, beraberlik içerisinde sizler de bunu yakinen takip etmiş oldunuz. Genel başkanımız da hakikaten çok memnun kaldı. Hatırlarsınız on dört, on beş Kasım'da gene Kütahya'mızda ağırlamıştık. On üç güzel ilçemizi, sekiz tanesini gezme ve görme, yerinde tespit etme fırsatı bulmuştu kendileri. Bu da merkeze yapmış olduğu bir ziyaret olmuş oldu” dedi.

EN BÜYÜK PROBLEMİMİZ EKONOMİ

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin “Tabii ülke gündemini değerlendirecek olursak şu anda en büyük problemimiz ekonomi. Ekonomiyle alakalı baktığınızda iktidarımız belirli önlemler almaya çalışıyor. Belirli çalışmalar gayreti içerisinde olduklarını görüyoruz. Lakin bunun karşılığını biz sahada vatandaşlarımızda hissedemiyoruz. Ekonominin düzeltilmesi, marketlerde almış olduğumuz bazı önlemlerle öne alınamaz. Siz markette değil, esas tarlada çözüm bulmak zorundasınız. Bugün gübre fiyatlarının, mazot fiyatlarının ciddi anlamda artmış olması gıda maliyetlerinin tarlada çalışan çiftçilerimizin, maliyetlerimizin arttığı için gıda fiyatlarına bunlar yansımış oluyor. Dolayısıyla bu yansımadan dolayı da biz bunu marketlerde hissediyoruz. Bunun en büyük nedeni nedir? Gübre ve mazot peki Yeniden Refah Partisi olarak bununla ilgili çalışmalarımız nelerdir? Her zaman dediğimiz gibi üretim, istihdam, ağır sanayiden bahsediyoruz değil mi? Gübreyle alakalı da. Daha önceki toplantılarımızda hatırlarsınız anlatmıştık. Kömürden sıvı gübre üretilmesiyle alakalı üç dört sene öncesinden beri bir çalışmamız var. Ve bu gerçekleşti. Biz Yeniden Refah Partisi olarak sadece eleştiren bir parti değiliz. Eleştirilerimize çözüm önerileri sunan da bir partiyiz” dedi.  

KÜTAHYA BELEDİYEMİZ ARTIK SON GÜNLERE DOĞRU YAKLAŞIYOR

İl Başkanı Gezgin “Yerelle alakalı Kütahya Belediyemiz artık son günlere doğru yaklaşıyor. Malumunuz seçim hızla yaklaşıyor. Belirtmiş olduğu birçok projeyi sahada daha henüz izlerini göremiyoruz. Evet, bir meydan projesi yapıldı. Teşekkür ediyoruz. Ellerinize sağlık birçok farklı konuşulan gündemler var. Yapılan her şeye güzel olan her şeye biz yerinde olan her şeyi takdir ediyoruz. Allah razı olsun. Emekleri geçti. Güzel bir çalışmaları oldu. Bunun yanında kaldırım çalışmalarını kelime olarak gündemimize dahi almak istemiyorum. Esasında belediyelerin kaldırım çalışmaları, asfaltlama çalışmaları, rutin yapmaları gereken çalışmalar. Lakin geçenlerde dikkatimi çeken ve kendi sosyal medya hesabımdan paylaştığım bir hadise vardı. Atakent bölgesinde kaldırımlar söküldü. Ve tekrar yeni baştan kaldırmalar yapıldı. Hiçbir çökme yoktu. Hiçbir yıpranma yoktu. Hiçbir eskime yoktu. Ve bunlar yapıldı” dedi.   

 

 

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin geçtiğimiz gün gazetecilerle bir araya gelen İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Ali Soycan’ın “ kongrede bizi yok saydılar” ifadesininin Kütahya gündemine oturmasının ardından Soycan’a cevap verdi. Gezgin “Kongrelerde açılış yapıldıktan sonra divan teşekkülü olur. Divan teşekkülünde gelen misafirlere teşekkür edilir. Bunu hangi siyasi partiye giderseniz gidin. Hangi kongreye giderseniz gidin böyle görürsünüz” ifadeleri ile yanıt verdi.

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin ayrıca İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Ali Soycan’a şu ifadelerle yanıt verdi. “Kongrenin üçüncü dakikasında ayrılmasaydı o zaman görürdü. şunu da belirtmek lazım kendisi on Ocak'ta göreve geldi. Yaklaşık bir yıl oluyor artık. Kendisi bir kongre yapsın da görelim nasıl kongre yapılıyormuş” dedi.

KONGREMİZİN COŞKUSU BAZI PARTİ İL BAŞKANLARIN DA RAHATSIZLIK UYANDIRDI

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin “Tabii güzel bir kongre atlattık demiştim. Kongremizin coşkusu vatandaşlarımızın üzerinde olan etkisi zannedersem bazı parti il başkanlarını da rahatsızlık uyandırdı. Hiç olmayacak şekilde bize eleştiriler getirdiler. Bakınız İYİ Parti İl Başkanımız Sayın Ali Soycan tabii. Daha öncesinde çok ciddi bürokrasi, tecrübesi olan bir arkadaşımızdır. Rütbesi anlamında biraz yeni başladığı için siyasete bazı şeyleri atlıyor. Kongrelerde açılış yapıldıktan sonra divan teşekkülü olur. Divan teşekkülünde gelen misafirlere teşekkür edilir. Bunu hangi siyasi partiye giderseniz gidin. Hangi kongreye giderseniz gidin böyle görürsünüz. Daha kongre başladığının üçüncü dakikası kayıtları var bakabilirsiniz. Üçüncü dakikasında genel başkanla otururken bir anda önümde belirdi büyük bir sitemle ve gitti. Bakınız. Burada da görüntülerde görebilirsiniz. Kendisine birinci sırada yer ayrılmış.

KENDİSİ BİRİNCİ SIRADA OTURUYOR ZATEN

İl Başkanı Osman Gezgin “ Kendisi birinci sırada oturuyor zaten. Bunları birazdan size göstereceğim tek tek yakından. Kendisi oturuyor. Bizim orada bir sürü genel başkanımız var, genel başkan yardımcılarımız var, MKYK üyelerimiz var. Ya ne olacaktı? Ali Bey’i genel başkanımızın yanına mı oturacaktık? Ve başka bir şey, nezaketten bahsediyor. Kendisi. Genel başkanımız salona giriyor. Bütün herkes ayağa kalkmışken, Ali Bey ayakta değil. Saygı duyarım. Kendi genel başkanı olmadığı için kalkmıyor olabilir. Ama Kütahya'ya gelen bir misafirdir. Başka bir konu Kongrenin üçüncü dakikasında biz konuşma yaparken Ali Bey önünde neyle ilgilendiğini de bilmiyorum. Dolayısıyla ne yapılıyor ne ediliyor? Çok hâkim değil. Bakın burada gene Büyük Birlik Partisi'nin il başkanı, kıymetli Mustafa kardeşim bakın genel başkanımızın hemen arkasında oturmuş, nazikçe. Dolayısıyla buradaki görüntülerden gördüğünüz üzere böyle bir şey yok” dedi.  

SİYASETE YENİ GİRDİĞİ İÇİN ESAS İŞ BİLMEZLİK ONDA

Yeniden Refah Partisi Kütahya İl Başkanı Osman Gezgin “ Şahsımla ilgili diyor ki kendisi kısa bir süre Bilecik'te Başkan yardımcılığı yaptığını söyledi. Ne kadar kısa süre olduğunu siz kendiniz biliyorsunuz hepiniz benim ne kadar görev yaptığımı. Ayrıca iş bilmezliğimizden bahsediliyor. Yani biz siyasete yeni girdiği için esas iş bilmezlik onda. Biraz daha sabırlı olsaydı. Kongrenin üçüncü dakikasında ayrılmasaydı o zaman görürdü. Ha şunu da belirtmek lazım kendisi on Ocak'ta göreve geldi. Yaklaşık bir yıl oluyor artık. Kendisi bir kongre yapsın da görelim nasıl kongre yapılıyormuş. Ondan öğrenelim inşallah biz de. Konuşmalarda sürekli diyor ki bunlar bu ülkeyi yönetecek. Ülke protokol masalarında yönetilmez. Ülke bürokrasiyle yönetilmez. Ülke sahada vatandaşların içerisinde yönetilir. Sahaya gireceksiniz. Projelerinizi açıklayacaksınız. Ben de şimdi soruyorum, siz protokol kurallarına göre mi, bürokratik engellere göre mi ülke yöneteceksiniz? Bakın, biz İYİ Parti teşkilatlarıyla bugüne kadar hiçbir şey yaşamadık” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV