banner238

banner278

banner279

XYZ123

banner273

08 Aralık 2022 Perşembe

BİNGÖL ÇAPAKÇUR MİKRO HAVZASI SULAMA YAPIM İŞLERİ İHALE EDİLECEK

KÜTAHYA VİZYONER SİYASETÇİ EKSİKLİĞİ ÇEKMİŞ

İYİ Parti Meclis Grup Başkanı, Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu Kütahya Gazeteciler Cemiyetine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tatlıoğlu “Kütahya vizyoner siyasetçi eksikliği çekmiş, İnşallah bunlar önümüzdeki dönemde, telafi edilecek” ifadelerine yer verdi.

19 Haziran 2022 Pazar 16:56
KÜTAHYA VİZYONER SİYASETÇİ EKSİKLİĞİ ÇEKMİŞ
 


İYİ Parti Meclis Grup Başkanı, Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu

KÜTAHYA VİZYONER SİYASETÇİ EKSİKLİĞİ ÇEKMİŞ

İYİ Parti Meclis Grup Başkanı, Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu Kütahya Gazeteciler Cemiyetine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tatlıoğlu  “Kütahya vizyoner siyasetçi eksikliği çekmiş, İnşallah bunlar önümüzdeki dönemde, telafi edilecek” ifadelerine yer verdi.

İYİ Parti Meclis Grup Başkanı, Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu ve İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Ali Soycan, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Kılıçarslan ve beraberinde ki heyet ile birlikte Kütahya Gazeteciler Cemiyetine ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tatlıoğlu Kütahya ve ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.  Tatlıoğlu “ Bölgede en gelişemeyen illerin başında Kütahya’nın geldiğini “söyledi.

KÜTAHYA VİZYONER SİYASETÇİ EKSİKLİĞİ ÇEKMİŞ

İYİ Parti Meclis Grup Başkanı, Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu Gazeteciler Cemiyetinde yaptığı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi. “ Çok üzülüyorum. Uzun süredir Kütahya bölgede en gelişemeyen il durumundadır. Baktığınızda bir ilin gelişmesini engelleyen şey nedir? Kütahya vizyoner siyasetçi eksikliği çekmiş, İnşallah bunlar önümüzdeki dönemde, telafi edilecek. İl başkanımızla bu konular üzerine konuştuk. Gerçekten Kütahya’nın gerekli şartları taşımasına rağmen 2022 yılının bir büyüyen şehir olamamasının Kütahya’nın kendisinde değil, Kütahya’ya liderlik yapanların siyasi vizyonun da aramak lazım. O nedenle buradan baktığınızda Kütahya’nın kan kaybeden yapısı üzücüdür. Şehirlerle beraber ülkeler büyür ve zenginleşir. Yoksa devir daim şeklinde fukaralık artar bugün olduğu gibi” dedi.

 

 

İYİ Parti Meclis Grup Başkanı, Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde yaptığı açıklamalarında  “Türkiye koşar adım seçime giden süreçte ve yaklaşık 20 yıllık siyasetinde kabuk değiştirmek üzere” dedi.  Tatlıoğlu ayrıca son iki yıldır büyüyen tek parti İYİ Parti’dir dedi.

İYİ Parti Meclis Grup Başkanı, Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu Yerel ve Ulusal basın ile alakalı konuşmasında “Eğer bir ülkede medyanın ışıkları sönerse o ülke karanlığa bürünür.Biz aynı zamanda medyanın ışıklarının sönmemesi için de siyaset yapıyoruz.Ak Parti sonrasına çalışıyoruz uzun süredir,çok iyi bir mutfağımız var.Ekonomi,adalet,tarım gibi konularda çok ciddi çalışıyoruz” dedi.

 

TÜRKİYE KOŞAR ADIM SEÇİME GİDİYOR

Biz bugün il başkanlığımızda birkaç plan ve istişare yapalım diye geldik. Türkiye koşar adım seçime giden süreçte ve yaklaşık 20 yıllık siyasetinde kabuk değiştirmek üzere. AK Parti ve Tayyip Erdoğan dönemini sonlandırma kararını vermiş bir toplumla karşılaşıyoruz. 2020’nin Ocağı’ndan beri sayın genel başkan ile Türkiye’nin şehirlerinde, ilçelerinde ve sokaklarında hep beraber ne için oralardayız? Çünkü akşam medyada konuşulanla gündüz sokaktaki halkın yaşadıkları arasında bir irtibat yok. Amacımız halkın gündemini siyasetin gündemine taşımak. Ve bunda çok başarılı oldu sayın genel başkanımız,  İkincisi yarın inşallah seçimle beraber,bu gündemi devletin gündemine taşımak.O nedenle 2018’de İyi Parti aşağı-yukarı kuruluşundan 6 ay sonra meclise giren bir parti.Ve bunu ilk gösteren siyasal bir parti.Tabi ki bunun sosyolojik sebepleri var.Ve oradan itibaren de aşağı-yukarı son 2 yıldır büyüyen tek parti.Ve bu demokratik gelişme de Türkiye’nin büyümesini getirecektir.

EĞER BİR ÜLKEDE MEDYANIN IŞIKLARI SÖNERSE O ÜLKE KARANLIĞA BÜRÜNÜR

İYİ Parti Meclis Grup Başkanı, Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu “En son kamuoyu yoklamalarında yüzde 21’i aşmış bir siyasi partiyiz. Kütahya’da da yüzde 20’lere merdiven dayamış bir siyasi partiyiz. Ve diğer bölgelerde de büyümeye devam ediyoruz. Onun için önümüzdeki seçim bu değişime gebedir. Önümüzde ki seçim siyasal bir iktidarın değişimi olacaktır, toplumda değişim talebi bize bunu göstermekte. Onun dışında siyasetin Ankara’dan, saraydan ve odalardan gözlemlenmesi mümkün değildir. Türkiye ekonomik bir sorunla karşı karşıya değil,Türkiye ekonominin de içinde olduğu devlet kriziyle karşı karşıya.Eğer bir ülkede medyanın ışıkları sönerse o ülke karanlığa bürünür.Biz aynı zamanda medyanın ışıklarının sönmemesi için de siyaset yapıyoruz.Ak Parti sonrasına çalışıyoruz uzun süredir,çok iyi bir mutfağımız var.Ekonomi,adalet,tarım gibi konularda çok ciddi çalışıyoruz.Halkımız seçimde teveccüh gösterdiği gün,yeni bir arabanın çalışması gibi ilk günden yeni bir iklim hayata geçecektir. Özellikle gelir dağılımı çok bozulmuş tüm kesim için böyle olacaktır”dedi.

ÇOK GENİŞ SORUNUMUZ VAR

Çok geniş yelpazede sorunumuz var. Ama Türkiye buradan çıkmak ve gerçekten bir güçlü bir ülke ve toplum haline gelmek için ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. İYİ Parti kendi amblemi, kendi milletvekilleri, kendi kadroları ile bir siyasal harekete başlamıştır. İYİ Parti en etkin ekonomik kadrolara sahip olmuştur. Bizim bugünkü ekonomik kadrolarımız Türkiye’yi yönetecek şekilde hazırlanmıştır. Önümüzdeki seçim bizim için yeni tek adam kim olsun seçimi olmaz. Halkın önünde iki tane yol olacak birincisi bugünkü tek adam sistemini benimseyenlerle beraber Tayyip Erdoğan’ı seçenler yok güçlendirilmiş parlamenter sistemle beraber diğer iki tercihten birisine oy verecekler. Dolayısıyla isimlerden ziyade sistemlerin üzerinden gidilecek bir seçim olacak. İkinci hedefi ortak bir Cumhurbaşkanı adayıdır. Bu hedef ortadadır. Seçimin ilan edilmesi ile beraber böyle bir aday belirlenmesi prensip olarak kabul edildi. Üçüncü de ilave edildi seçim güvenliği İstanbul seçimleri baz alınarak 6 parti arasında bir seçim güvenliği çalışması yaptılar. Sandıkları seçmenin iradesine sahip olmak bakımdan çok güçlü bir çalışma sistemi oluşturdular.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV