banner278

banner281

XYZ123

29 Mart 2023 Çarşamba

MİLLETİMİZ İÇİN GEREKEN HER ŞEYİ YAPACAĞIMA SÖZ VERİYORUM

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE REKOR KATILIM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya’da her geçen gün büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Kütahya’da partiye büyük katılımın olduğunu açıklayan MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, son 15 günde ise partiye rekor katılımın gerçekleştiğini söyledi. Başkan Alıç, vatandaşlara MHP’ye göstermiş oldukları teveccühü den dolayı teşekkür etti.

09 Aralık 2022 Cuma 10:41
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE REKOR KATILIM
 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNE REKOR KATILIM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya’da her geçen gün büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Kütahya’da partiye büyük katılımın olduğunu açıklayan  MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, son 15 günde ise partiye rekor katılımın gerçekleştiğini söyledi. Başkan Alıç, vatandaşlara MHP’ye göstermiş oldukları teveccühü den dolayı teşekkür etti.

 “MHP Kütahya İl Başkanlığımızın başlattığı üye çalışmalarına halkımızın ilgisi yoğun bir şekilde devam ediyor” diyen MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP’ye gönül veren ve üyelik kaydı başvurusunda bulunan Kütahyalılara teşekkür etti. Alıç ; “Her gün onlarca vatandaşımızın teveccühü ile üyelik kaydı yaptırarak saflarına katıldığı partimiz sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy, ilçe ilçe dolaşarak yeni dönemin yol haritasını da anlatıyor. ”dedi.

SADECE SEÇİM DÖNEMİNDE HATIRLAMADIK

Vatandaşları MHP olarak sadece seçim yaklaştığında hatırlamadıklarını ifade eden MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ; “ Partide oturmuyoruz. Milletvekilimiz Ahmet Erbaş ve teşkilatımız ile ilçe,ilçe köy,köy sokak,sokak gezerek vatandaşımızı evinde ziyaret edip, hatırlarını soruyor, sorularını dinliyoruz. Vekilimizde tüm vatandaşlarımızın sorununun çözümü için mecliste yoğun şekilde çalışıyor.”açıklaması yaptı.

MHP SADECE BİR SİYASİ PARTİ DEĞİL

Milliyetçi Hareket Partisinin sadece bir siyasi parti olmadığının altını çizen İl Başkanı Alıç, “MHP Kütahya İl Teşkilatı ve beraberinde Merkez İlçe ve ilçe Teşkilatlarımızla yoğun bir çalışma içerisine girdik. Sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy ve ilçe ilçe gezilerimizi Sayın Milletvekilimiz Ahmet Erbaş ile birlikte gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyefendinin de belirttiği gibi 2023’e Aday Belli Karar Net kampanyası doğrultusunda çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Bizler MHP ailesi olarak her zaman vatandaşımızın yanında olduk. Halkımızı sadece seçim dönemlerinde hatırlamadık, sadece seçim dönemlerinde kapılarını çalmadık, ellerini sıkmadık. MHP olarak biz her zaman gece gündüz, kar kış, yağmur çamur demeden her an çiftçimizin, emeklimizin, esnafımızın, gencimizin, yaşlımızın, iş insanlarımızın kısaca toplumun her kesiminin yanında olduk kapılarını çaldık, hal ve hatırlarını sorduk. Dertlerine derman olmak için gerekli mercilerin kapılarını aşındırdık, sorunlarına çözüm olduk. Halkımıza MHP’yi, ülke şartlarını anlatarak 2023 seçimlerinin önemini vurguladık. Kadirşinas Kütahyalı hemşehrilerimiz partimize olan teveccühlerini üyelik başvurusunda bulunarak gösterdiler. Her gün onlarca hemşehrimiz partimize gelerek çayımızı içiyor, hasbihal ederek üyelik başvurusunda bulunuyor. MHP sadece siyasi bir parti değildir. MHP bu ülkenin bel kemiği, milli bekamızın yılmaz bekçisidir. Hemşehrilerimiz de bu bilinçle bizlere olan sevgilerini üyelik başvuruları ile gösteriyorlar. Her bir hemşehrimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Halkımızı partimize üyelik başvurusunda bulunmaya, bir bardak çayımızı içmeye davet ediyorum” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV