banner278

banner281

XYZ123

29 Mart 2023 Çarşamba

MİLLETİMİZ İÇİN GEREKEN HER ŞEYİ YAPACAĞIMA SÖZ VERİYORUM

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE ULAŞIM MAHALLE İÇLERİNDEN OLAMAZ

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman Kütahya gündemine ilişkin yaptığı yazılı basın açıklamasında Organize Sanayi Bölgesi civarında yaşayan Kütahyalıların çektiği zorluklardan ve okula giden çocukların ağır tonajlı araçların arasından okullarına ulaşabildiğini söyledi.

03 Şubat 2023 Cuma 10:07
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE ULAŞIM MAHALLE İÇLERİNDEN OLAMAZ
 

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE ULAŞIM MAHALLE İÇLERİNDEN OLAMAZ

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman Kütahya gündemine ilişkin yaptığı yazılı basın açıklamasında Organize Sanayi Bölgesi civarında yaşayan Kütahyalıların çektiği zorluklardan ve okula giden çocukların ağır tonajlı araçların arasından okullarına ulaşabildiğini söyledi.

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman Kütahya Gündemine dair yaptığı yazılı açıklamasında Kütahya’nın stat sorunu, ilimizin ticarette ki eksikliği, Çevre Yolu’nun bir an önce şehrimize kazandırılması ve Zafertepe Mahallesi halkının Organize Sanayi Bölgesine ulaşımın mahalle içerisinden yaptığı yönündeki açıklamalarını değerlendirdi.

GENEL BAŞKANIMIZ GENÇLER, GENÇLER DİYEREK BİZLERİ DE BU KONUYA YÖNLENDİRMİŞTİR

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman “Sayın Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül sosyal medya paylaşımları ile Gençliğe bakış açımızdaki farkımızı ortaya koymuştur. Genel Başkanımız Gençler, Gençler,  gençler diyerek bizleri de bu konuya yönlendirmiştir. Mensubu olduğum ve içerisinde olmaktan gurur duyduğum partimizin Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Beyefendi tarafından çalışmalarımızın takdir görmesi ve il teşkilatı olarak doğru yolda olduğumuzun belirtilmesi bizi daha da motive etti” dedi.

81 İLİMİZ İLE DÜNYA EKONOMİSİNE TİCARETİN HER ALANINDA DAMGA VURACAĞIZ

Partimizin en önemli ilkelerinden biri Yerli ve Milli Politika, Yerli ve Milli Ekonomi Sistemidir. Son günlerde sosyal medya hesaplarından Genel Başkanımızın insansız hava araçlarının yanında yapmış olduğu bir konuşmaya hepiniz denk gelmişsinizdir. Bizler bu yerli ve milli çalışmaları her bölgeye indirgeyerek çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. Her ilimizde onlarca markanın oluşması ve bu markaların başta ülke ekonomisinde olmasını sonrada dünyaya açılması gerektiğinin ısrarla altını çizmek istiyoruz. Kütahya’mızın maalesef geride kaldığını düşündüğümüz konuların birinde de bu markalaşma ve reklam çalışması olduğuna inanıyoruz. Bu konu hakkında da il genelindeki yerel işletmelerin desteklenmesi ve marka oluşumlarının tamamlanması adına yapmış olduğumuz çalışmaları vatandaşlarımızın bize görev vermesi halinde acil olarak işleme sokup 81 ilimiz ile dünya ekonomisine ticaretin her alanında damga vuracağız.

 

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman Kütahya gündemine dair yaptığı basın açıklamasında Kütahya siyasetine çağrıda bulunarak “Basın açıklaması yapan yada sosyal medya hesaplarından gündem yaratacak beyanlarda bulunan tüm siyasetçilerimizi Kütahya’nın sorunlarına çözüm noktasında birlik içinde çalışmaya davet ediyorum” dedi.

Kütahya siyasetçilerine açık çağrıda bulunan Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman ayrıca Zafertepe Bölgesine yapılacak Çevre yolu ile ilgilide yaptığı açıklamasında “Organize sanayilerin yolu her zaman için şehir içi trafiğe dâhil olmayan şekilde olmalıdır. Komşu iller ve ülkemizdeki birçok yerleşim yerleri organize sanayi bölgesi sayılarını 4’e, 5’e çıkartırken biz daha mevcut sanayi bölgemize ulaşımı halledemiyoruz” dedi.

 

 

 

 

YAŞAYAN STAT DÜŞÜNCEMİZ ŞEHİR EKONOMİSİNE GELİR GETİREN BİR YER OLMASI

Geride kalan günlerdeki en önemli konulardan biri şehir merkezimize yapılması planlanan stat konusu idi. Bu konu hakkında açıklamalarımızı yerel basın ve sosyal medya hesaplarından sizlerle paylaştık. Yaşayan stat düşüncemiz çerçevesinde stadyumun şehir ekonomisine gelir getiren bir yer olması fikri vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi gördü. Beni yolda gördüğünde yorumlarını paylaşan ve ya sosyal medya hesaplarından bana ileti gönderen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz açıklama neticesinde şuana kadar hiçbir çevreden olumsuz bir yorum ya da eleştiri almadık. Hemen hemen herkes bu açıklamanın doğru olduğunu belirtti. Daha da dikkatimi çeken konu ise şu oldu. İnsanlarımız bana bu konu hakkında eleştiri yapmadı ama benden gelen bu kapsamlı açıklamayı iktidardaki ittifak partinin il temsilcilerinden beklediklerini dile getiriler. Bu durum da halkımızın beklentilerinin şu anda iktidardaki ittifak temsilcileri tarafından halen bir karşılık bulmamasıdır.

 

ÇEVRE YOLUNUN ŞEHRİMİZE KAZANDIRILMASI LAZIM

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman “Kütahyalılar ile paylaşılan ve bir türlü yerine getirilemeyen yatırımları takip etmekten ve açıklamalar yaparak bu konulara dikkat çekmekten başka sorunları masaya yatırmaya fırsat kalmıyor. Örneğin Kütahya’mızın Stat konusunu tamamlayıp bir an önce yen bir çevre yolunu şehrimize kazandırması lazım. Her sabah ve akşam Zafertepe Mahallemizde olan trafik acaba şehrimizin ileri gelenleri arasında kaç kişinin dikkatini çekiyor. Oradaki okullara sadece servisler ile giden öğrenciler değil, halk otobüsleri ile de ulaşım sağlayan çocuklarımız var. Bu çocuklarımız her gün okula gitmek için onlarca ağır tonajlı tır ve kamyonların ya da iş makinelerinin arasında canlarını hiçe sayarak okula gitmeye çalışıyorlar. Organize sanayi bölgesine ulaşım mahalle içlerinden olamaz. Organize sanayilerin yolu her zaman için şehir içi trafiğe dahil olmayan şekilde olmalıdır. Komşu iller ve ülkemizdeki bir çok yerleşim yerleri organize sanayi bölgesi sayılarını 4’e, 5’e çıkartırken biz daha mevcut sanayi bölgemize ulaşımı halledemiyoruz. Bence Kütahya şehir merkezi ile ilgili konuşulması gereken en önemli yatırım konusunun bu olması gerekiyor” dedi. .

KÜTAHYA’NIN SORUNLARINA ÇÖZÜM NOKTASINDA BİRLİK İÇİNDE ÇALIŞMAYA DAVET EDİYORUM

Türkiye Değişim Partisi Kütahya İl Başkanı Gülçin Hizarcıoğlu Karaman “Basın açıklaması yapan yada sosyal medya hesaplarından gündem yaratacak beyanlarda bulunan tüm siyasetçilerimizi Kütahya’nın sorunlarına çözüm noktasında birlik içinde çalışmaya davet ediyorum. Ne Kütahya’nın ne de Kütahyalının artık boşa geçireceği bir zamanı yoktur. Her geçen gün kalkınma ve gelişme anlamında bir den fazla fırsat treni kaçırıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV