banner228

banner148

17 Mayıs 2022 Salı

İLİMİZDE BİRÇOK HİZMETTE İMZASI VAR

SEYİTÖMER’Lİ MUHTARLAR TBMM’DE BULUŞTU

MHP Kütahya İl Teşkilatı ve MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş geçtiğimiz günlerde Aslanapa İlçesinde bulunan tüm muhtarları Ankara’da misafir etmişti. MHP’nin bu ayki konukları ise Seyitömer beldesine bağlı mahalle ve çevre köy muhtarları oldu.

31 Ocak 2022 Pazartesi 16:03
 SEYİTÖMER’Lİ MUHTARLAR TBMM’DE BULUŞTU
 

SEYİTÖMER’Lİ MUHTARLAR TBMM’DE BULUŞTU

MHP Kütahya İl Teşkilatı ve MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş geçtiğimiz günlerde Aslanapa İlçesinde bulunan tüm muhtarları Ankara’da misafir etmişti. MHP’nin bu ayki konukları ise Seyitömer beldesine bağlı mahalle ve çevre köy muhtarları oldu.

 

ÖNCE MECLİSE ZİYARET

MHP İl Teşkilatı ve MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, geçtiğimiz günlerde çok güzel bir projeyi hayata geçirdi. MHP İl Teşkilatı ve Milletvekili Erbaş, Aslanapa ilçesine bağlı tüm mahalle muhtarlarını Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) nde ağırladı. Vatandaşların sesi olan muhtarlar ile bir araya gelerek hem onların sorun ve taleplerini dinledikleri hem de küçük bir Ankara gezisi düzenlediklerini ifade eden Erbaş’ın bu haftaki konuğu ise Seyitömer beldesine bağlı mahalle muhtarları oldu. Meclis gezisinin ardından MHP İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ve Seyitömer Belediye Başkanı Halil Öztürk ile sorun ve taleplerin konuşulduğu toplantıda bir araya gelen muhtarlar daha sonra Eski Meclisi, Anıtkabir ide ziyaret etti.

MUHTARLARIMIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Kütahya Milletvekili seçilmesinin ardından her Kütahya ziyaretinde mutlaka muhtarlar ile bir araya gelerek onların sorun ve taleplerini dinlediğini ifade eden MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ; “ Muhtarlarımız vatandaşlarımızın birinci ağızdan sesidir. Çok önemli bir göreve icra etmektedirler. Her ilçe ziyaretimde mutlaka muhtarlarımız ile bir araya geliyorum. Şu anda tek hedefim görev sürem sonuna kadar Kütahya’daki tüm köylerimize giderek hem vatandaşlarımız hem de muhtarlarımız ile bir araya gelmektir”dedi.

MECLİSİ GÖRMEYEN MUHTAR OLMAMALI!

Muhtarlarımız ile bir araya geldiğimde bazı muhtarlarımızın Türkiye Büyük Millet Meclisine hiç gelmediğini, görmediğini öğrendim. Demokrasinin temel taşı olan muhtarlarımızın, Demokrasinin sesi olan meclisi mutlaka görmelidir. Bu nedenle MHP Kütahya İl Teşkilatımız ile Kütahyalı muhtarlarımızı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ağırlamak istedik. Geçtiğimiz günlerde Aslanapa ilçemizdeki muhtarlarımız ile bir araya gelerek başlattığımız projeye bugün Seyitömer Beldemize bağlı muhtarlarımız ile bir araya gelerek sürdürüyoruz. Bugün Meclise gelerek davetimize icazet gösteren MHP İl Başkanımız Selçuk Alıç’a, Seyitömer Belediye Başkanımız Halil Öztürk’e, Seyitömer MHP Belde Başkanımız Ömer Kar’a, Seyitömer MHP Belediye Meclis Üyelerimize, Seyitömer’e bağlı mahalle ve köy Muhtarlarımızın tamamına nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederim.”dedi.

MUHTARLARIN SESİNİ DUYMAYAN SİYASET YAPAMAZ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) olarak her zaman muhtarların sesi olduğunu söyleyen MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç ; “ MHP olarak partide oturarak sorunu olan muhtar varsa gelsin diye beklemiyoruz. Milletvekilimiz Ahmet Erbaş ile birlikte ilçe, ilçe mahalle mahalle, köy köy gezerek muhtarlarımızın ayağına giderek, sorun ve taleplerini yerinde görüyoruz. Halkımızın sesi olan muhtarlarımızı dinlemeyen siyaset yapamaz. Bugünde Seyitömer Beldemize bağlı muhtarlarımızı Türkiye Büyük Millet Meclisinde konuk ettik. Davetimize katılarak bizleri onurlandıran muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum.”dedi.

 

MİİLETVEKİLİMİZ ERBAŞ HER ZAMAN BİZİM SESİMİZ OLDU

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ın Seyitömer halkının, muhtarlarının sorun ve taleplerini çözüme kavuşturmak için her zaman elinden geleni yaptığını ifade eden Seyitömer Belediye Başkanı Halil Öztürk ; “ Milletvekilimiz Sayın Ahmet Erbaş göreve geldiği günden buyana MHP Kütahya Milletvekilliği değil Kütahya Milletvekilliği yapmaktadır. Hangi muhtarımızın hangi vatandaşımızın sorunu varsa yakından ilgilenmektedir. Bugünde muhtarlarımız ile milletvekilimiz Ahmet Erbaş’ın daveti üzerine Ankara’da Anıtkabir,  1. Meclis 2. Meclis Yeni meclisi ziyaret ettik. Bizleri bu program vesilesi ile TBMM’de misafir eden, ağırlayan taleplerimizi isteklerimizi ve görüşlerimizi dinleyen sayın vekilimize ve MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç’a teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV