banner228

banner148

22 Mayıs 2022 Pazar

YENİ ROTALAR’DAN 19 MAYIS YÜRÜYÜŞÜ

TARIM VE ORMAN BAKANI PAKDEMİRLİ KÜTAHYA’YA GELİYOR

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere bugün akşam saatlerinde Kütahya Zafer Havalimanına inecek. Bakan Pakdemirli Kütahya ziyaretleri kapsamında Kütahya Valiliği, Kütahya Belediye Başkanı ve teşkilat ziyaretlerinde bulunacak.

06 Ocak 2022 Perşembe 10:31
 TARIM VE ORMAN BAKANI PAKDEMİRLİ KÜTAHYA’YA GELİYOR
 

TARIM VE ORMAN BAKANI PAKDEMİRLİ KÜTAHYA’YA GELİYOR

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere bugün akşam saatlerinde Kütahya Zafer Havalimanına inecek.  Bakan Pakdemirli Kütahya ziyaretleri kapsamında Kütahya Valiliği, Kütahya Belediye Başkanı ve teşkilat ziyaretlerinde bulunacak.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli 6 Ocak Perşembe ( bugün) ve 7 Ocak Cuma günleri olmak üzere 2 günlük bir programla Kütahya’da olacak. 6 Ocak Perşembe (bugün) akşam saatlerinde Zafer Havalimanı’na inecek olan Bakan Pakdemirli buradaki karşılamanın ardından Kütahya Valiliğini ziyareti için harekete edilecek. İlimizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunacak olan Bakan Pakdemirli’nin programları arasında Kütahya Valisi Ali Çelik ve Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim Işık’ı ziyaret ederek bilgi alacak. Sektör temsilcileri ile de toplantı yapacak olan bakan Pakdemirli sektördeki sorunları n tespitini yapacak.

TARIM VE ORMAN BAKANI PAKDEMİRLİ KÜTAHYA’DA

Tarım Ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli Kütahya’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere 6 Ocak Perşembe (bugün) akşam saatlerinde Zafer Havalimanına inecek, zafer Havalimanında ki karşılama sonrası Kütahya Valiliği ziyaretinde bulunacak olan Bakan Pakdemirli burada Kütahya Valisi Ali Çelik ile görüşme yapacak.

KÜTAHYA BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET EDECEK

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı ziyaret edecek. Kütahya Belediyesine akşam saat 18’de ziyaret gerçekleştirecek olan Bakan Pakdemirli burada Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’tan brifing alacak.

AK PARTİ TEŞKİLATIYLA BİRARAYA GELECEK

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli Cuma günü AK Parti teşkilatları ile sabah kahvaltısında bir araya gelecek. Kahvaltı ve teşkilat buluşmasının ardından Simav ilçesine hareket edecek olan Bakan Pakdemirli Simav Seracılık OSB alanı ve Su kuyularında inceleme yapacak.

SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELECEK

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli sektör temsilcileri ile Grand Çınar otel’de akşam saatlerinde bir araya gelerek sektördeki sorunları ve çözüm önerilerini sektör temsilcilerinin ağzından dinleyecek.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV