banner238

banner278

banner279

XYZ123

banner273

08 Aralık 2022 Perşembe

BİNGÖL ÇAPAKÇUR MİKRO HAVZASI SULAMA YAPIM İŞLERİ İHALE EDİLECEK

100. YIL ZAFER KUPASI KİCK BOKS ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

Türkiye Kick Boks Federasyonu Kütahya İl Temsilciliğinin 2022 faaliyet programında yer alan 17 ilden 54 kulüp ve 750 sporcunun katılımıyla düzenlenen 100. Yıl Zafer Kupası Kick Boks Şampiyonası Kütahya Yeni Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.

10 Ağustos 2022 Çarşamba 10:35
100. YIL ZAFER KUPASI KİCK BOKS ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI
 

100. YIL ZAFER KUPASI KİCK BOKS ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI

Türkiye Kick Boks Federasyonu Kütahya İl Temsilciliğinin 2022 faaliyet programında yer alan 17 ilden 54 kulüp ve 750 sporcunun katılımıyla düzenlenen 100. Yıl Zafer Kupası Kick Boks Şampiyonası Kütahya Yeni Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.

Kütahya Belediye Spor Kulübü Minikler kategorisinde 2. , Yıldızlar kategorisinde 3.lük kupasını kazanırken; Kütahya Ejderya Spor Kulübü ise Gençler kategorisinin 3.lük kupasını kazandı. 750 sporcunun katıldığı şampiyona mini bir Türkiye Şampiyonası standartlarında gerçekleşti. Katılımcıların çok memnun olduğu ve ısrarla tekrarını istedikleri, emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini belirttiler.

BİZLERİ DESTEKLEDİĞİNİZ SÜRECE, DESTEKLERİNİZ KARŞILIKSIZ KALMAYACAK

Açılış konuşmasını yapan Kick Boks İl Temsilcisi Ahmet Arabacı "Yaptığımız organizasyonun farklı bir anlamı var; bu toprakları vatan yapan 137 bin şehidin şahadeti ile kazanılan Dumlupınar Zaferi'nin 100. yılı. Tüm şehitlerimizi saygıyla anıyoruz, Rabbim mekânlarını cennet etsin.  Federasyonumuzun çok kıymetli Hakemleri tarafından maçlar yönetilmekte. Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanımız Sayın Salim Kayıcı'nın selamlarını da sizlere iletmek istiyorum. Ülkemizin dört bir tarafından zor şartlarda sporcularını buraya getiren değerli Antrenörlerimize, sporcularımıza ve uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil eden sporcularımıza hoş geldiniz diyorum.

KÜTAHYA, KİCK BOKS PLATFORMUNDA ÇOK İYİ BİR YERDEDİR

Kütahya, Kick Boks platformunda çok iyi bir yerdedir. Bugüne kadar Kütahya'dan 2 Dünya Şampiyonu, 1 Avrupa Şampiyonu, yüzlerce Türkiye Şampiyonu çıkardık. En son ki Türkiye Şampiyonasında Yıldızlar kategorisindeki kızımız Türkiye 3.sü olarak döndü. Bu çalışmalarımızda bizlere çok büyük destek veren Kütahya Belediye Başkanımızın nezdinde Belediye Başkan Yardımcılarımızdan başta Abdullah Damcı ve Kütahya Belediye Spor Kulübüne hassaten teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Sizler bizleri desteklediğiniz sürece bu destekleriniz asla karşılıksız kalmayacak, sporcularımız aslanlar gibi boynuna madalyayı takıp sizleri ziyaret edecek. Bu programda çok büyük emeği geçen günlerce gece gündüz çalışarak, bu programın en sağlıklı bir biçimde yapılmasında emeği olan Uluslararası Hakemimiz Sayın Fatma Çakır'a, Gençlik Spor Şube Müdürümüz Tuna Şimşek Arslan'a ve tesis amiri Erol Karateke ve ekiplerine çok teşekkür ediyorum, hepinizi saygıyla selamlıyorum" dedi.

KÜTAHYA, TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN SAYILI İLLERİNDEN BİRİSİ

Şampiyonada konuşma yapan Başkan Işık, "Sporun ve sporcunun şehri Kütahya’ya hoş geldiniz, ilimiz çok değişik branşlarda gerek takım, gerekse ferdi spor alanında, sporcu sayısı, spor tesisleri altyapı açısından, Türkiye’nin önde gelen sayılı illerinden birisidir. Bundan dolayıdır ki böyle bir ülke çapındaki organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Bu ev sahipliğimizi yapmakta olağan üstü çaba gösteren başta Kick Boks İl Temsilcimiz Ahmet Arabacı olmak üzere onun çok kıymetli ekibine şahsım ve şehrimiz adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

 

 

SPORA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ DESTEKLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

AK Parti Kütahya Milletvekili Av. İshak Gazel "Türkiye'nin en güzide illeri arasında yer alan ilimiz, bu tür yarışmalarda hem Kütahya'mızın isminin duyurulması ve sporcularımızın faaliyetler yapması adına önemli oluyor. Buraya gelen bütün yarışmacılarımıza, bütün kardeşlerimize teşekkürlerimi arz ediyorum.  Bu anlamda desteklerimiz her zaman devam ediyor, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde spora yapmış olduğumuz son 20 yıldaki desteklerimiz herkesin malumu, inşallah bunları da daha da artırarak yapacağız. Buralarda yapmış olduğu eğitimler ve çalışmalarla, uluslararası maçlarda da sporcularımız madalyalar almaya hak kazanacak inşallah.

ŞAMPİYONADA MİNİKLER KATEGORİSİNDE

1.lik kupasını Bursa - Harun Alan Spor Kulübü, 2.lik kupasını Kütahya - Kütahya Belediye Spor Kulübü, 3.lük kupasını Eskişehir - Reaksiyon Spor Kulübü, 3. lük kupasını Bilecik - Pazaryeri Belediye Spor Kulübü kazandı.

YILDIZLAR KATEGORİSİNDE

1.lik kupasını Eskişehir - Erk Gym Spor Kulübü,  2.lik kupasını Bursa - Aydın Altay Spor Kulübü, 3.lük kupasını Kocaeli - Körfez Belediye Spor Kulübü, 3. lük kupasını Kütahya - Kütahya Belediye Spor Kulübü kazandı.

GENÇLER KATEGORİSİNDE

1.lik kupasını Bursa - Nilüfer Gençlik Spor Kulübü, 2.lik kupasını Eskişehir - Dinamik Spor Kulübü, 3.lük kupasını Ankara - Mertsan Spor Kulübü, 3. lük kupasını Kütahya  - Ejderya Spor Kulübü kazandı.

BÜYÜKLER KATEGORİSİNDE

1.lik kupasını Bursa - Harun Alan Spor Kulübü,  2.lik kupasını Kocaeli - Körfez Belediye Spor Kulübü,  3.lük kupasını Eskişehir - Dinamik Spor Kulübü, 3. lük kupasını Ankara - Haymeana Belediye Spor Kulübü Kazandı.  Şampiyonaya Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Altıntaş Belediye Başkanı Arif Teke, TBMM Başkanlık Divanı Katip  Üyesi ve AK Parti Kütahya Milletvekili Av. İshak Gazel, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bukni, DPÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adnan Ersoy, Kütahya Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Yılmaz ve Ahmet Sarı, Gençlik Spor Şube Müdürü Tuna ŞimşeK Arslan ile birlikte izleyiciler katıldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV