banner169

banner148

banner147

04 Aralık 2021 Cumartesi

YENİ CADDELER AÇILACAK

CENGİZ, SPOR CAMİASININ GÜVENİNİ KAZANDI

Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ( ASKF) 18. Olağan Genel Kurulu Yeni Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Mevcut Başkan Murat Cengiz ve Camlıca Spor Kulübü Başkanı Hasan Okçu arasında geçen seçimlerin galibi Murat Cengiz oldu.

12 Temmuz 2021 Pazartesi 12:07
CENGİZ, SPOR CAMİASININ GÜVENİNİ KAZANDI
 
CENGİZ, SPOR CAMİASININ GÜVENİNİ KAZANDI

Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ( ASKF) 18. Olağan Genel Kurulu Yeni Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Mevcut Başkan Murat Cengiz ve Camlıca Spor Kulübü Başkanı Hasan Okçu arasında geçen seçimlerin galibi Murat Cengiz oldu.

Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ( ASKF) 18. Olağan Genel Kurulu Yeni Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Yapılan Olağan Genel Kurulda iki aday yarıştı. Mevcut Başkan Murat Cengiz ve Camlıca Spor Kulübü Başkanı ve Gazeteci Hasan Okçu arasında gerçekleşen seçimden mevcut başkan Murat Cengiz 235 oy alarak yeniden Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanı olarak seçildi.  Pandemi nedeniyle ertelenen Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun 18. Olağan kongresi yeni spor salonunda yapıldı. Kongreye Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, MHP il Başkanı Selçuk Alıç, Spor Kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı. Divan Seçiminin ardından gündem maddelerine geçilirken, raporlar okunarak oylamaya sunuldu.

OKÇU, DEĞİŞİM İSTEDİ

Kütahya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ( ASKF) 18. Olağan Genel Kurulunda seçimlere katılan iki başkan adayına söz verildi. İlk olarak Camlıca Spor Kulübü Başkanı ve Gazeteci Hasan Okçu söz aldı. Okçu, yapacakları çalışmaları ve projeleri anlattı. Okçu değişimin gerekli olduğunu ifade ederek göreve gelmeleri halinde en iyi şekilde hizmet edeceklerini belirtti. Yeni bir statüye ihtiyaç olduğuna vurgu yaparak değişimin gerekli olduğunu söyleyen Okçu, ASKF çatısı altında yeni birimler oluşturarak kulüplerin sorunlarını daha iyi analiz edileceğine vurgu yaptı.  Başkan Murat Cengiz ise yaptıkları çalışmaları anlatarak yaşanan gelişmelerle ilgili bilgiler verdi. Cengiz yeni dönemde de hizmetlerinin devam edeceğini söyleyerek başkanlığı altında ki ASKF’ de katkı sunduğu spor merkezlerinin açılışlarından bahsetti.

MURAT CENGİZ 255 OY ALIRKEN, HASAN OKÇU 131 OY ALDI

Yapılan konuşmaların ardından yönetim kurullarının seçimlerine geçildi. İki listenin de okunmasının ardından oy verme işlemleri başlatılırken, saat 17.00’de tamamlandı ve sayıma geçildi. Divan tarafından yapılan sayımın ardından Murat Cengiz 255 oy alırken, Hasan Okçu 131 oy aldı. Bu sonuçla birlikte Murat Cengiz yeninden başkanlığa seçildi. Cengiz seçimler sonrasında yaptığı açıklamada kazananın tüm spor camiası olduğunu ve en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

Kütahya ASKF yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; “Murat Cengiz, Ramazan Arslandaş, Ali Okçu, Halil Akkaş, Celalettin Altay, Nuri Ercura, Süleyman Ayaz, Ahmet Ayhan, Sinan Karakaya, İsmail Hakkı Tatar, Ömer Öner, Alican Uz, Nazım Başkurt, Muhammed Alpaslan, Hasan Hüseyin Çetin.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV