banner228

banner148

17 Mayıs 2022 Salı

İLİMİZDE BİRÇOK HİZMETTE İMZASI VAR

HENTBOLCULAR FİNALE KALMAK İÇİN MÜCADELE EDECEK

Kütahya Spor Lisesi Hentbol erkek takımı Çanakkale'de yapılan bölge müsabakalarını ikinci olarak bitirerek Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazandı. 28 Şubat-03 Mart tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapılacak olan Türkiye yarı finallerine katılacak olan Kütahya Spor Lisesi Hentbol erkek takımı Türkiye'de finale kalmak için mücadele edecek.

02 Mart 2022 Çarşamba 14:12
HENTBOLCULAR FİNALE KALMAK İÇİN MÜCADELE EDECEK
 

HENTBOLCULAR FİNALE KALMAK İÇİN MÜCADELE EDECEK

Kütahya Spor Lisesi Hentbol erkek takımı Çanakkale'de yapılan bölge müsabakalarını ikinci olarak bitirerek Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazandı.

28 Şubat-03 Mart tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapılacak olan Türkiye yarı finallerine katılacak olan Kütahya Spor Lisesi Hentbol erkek takımı Türkiye'de finale kalmak için mücadele edecek.

BAŞYİĞİT MÜSABAKALARDA BAŞARILAR DİLEDİ

Çalışmalarına Nafi Güral Fen Lisesi Spor Salonu'nda Beden Eğitimi Öğretmenleri Kasım Yasin Yalçın ve Mehmet Nar önderliğinde devam eden öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit ziyaret etti. Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, önümüzdeki dönemde gerçekleştirecekleri müsabakalarda başarılar diledi.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV