banner169

banner148

banner147

04 Aralık 2021 Cumartesi

YENİ CADDELER AÇILACAK

KÜTAHYA İL HAKEM KURULU BAŞKANI GÖKMEN CANLIDİNÇ OLDU

Türkiye Futbol Federasyonu Hakem İşleri Müdürlüğünce mevcut il hakem kurulunda gözlemci atama sorumlusu olarak görev yapmakta olan, eski dönem Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kütahya Şube Başkanı olarak da görev yapan Gökmen Canlıdinç Kütahya İl Hakem Kurulu Başkanlığına atandı.

20 Kasım 2021 Cumartesi 07:00
KÜTAHYA İL HAKEM KURULU BAŞKANI GÖKMEN CANLIDİNÇ OLDU
 

KÜTAHYA İL HAKEM KURULU BAŞKANI GÖKMEN CANLIDİNÇ OLDU

Türkiye Futbol Federasyonu Hakem İşleri Müdürlüğünce mevcut il hakem kurulunda gözlemci atama sorumlusu olarak görev yapmakta olan, eski dönem Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kütahya Şube Başkanı olarak da görev yapan Gökmen Canlıdinç Kütahya  İl Hakem Kurulu Başkanlığına atandı.

 

Kütahya İl Hakem Kurulu Başkanı Gökmen Canlıdinç yaptığı açıklamasında; "Merkez Hakem Kurulunun takdiri sonucunda bize bu göreve layık gören yöneticilerimize ve Kütahya’da destek veren herkese teşekkür ederim. Türk hakemliğine ve Kütahya futbol camiasına hizmet etmek için il hakem kurulumuzu oluşturduk." dedi. Canlıdinç, amacı Kütahya ve Türkiye hakemliğine yeni yüzler kazandırarak kaliteli insan ve kaliteli hakem yetiştirmek amacında olduğunu söyledi. İl Hakem Kurulu Başkanı Gökmen Canlıdinç’ ile birlikte yönetim kurulunda Başkan Vekili Lokman Top, Gözlemci Atama Sorumlusu Muzaffer Süleyman Sarı, Hakem Atama Sorumlusu Mustafa Kutlu ve Raportör Mehmet Yazılıkaya bulunmaktadır.

 

 

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV