banner238

banner278

banner279

XYZ123

banner273

08 Aralık 2022 Perşembe

BİNGÖL ÇAPAKÇUR MİKRO HAVZASI SULAMA YAPIM İŞLERİ İHALE EDİLECEK

SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR

Kütahya Belediyesi Vefa Mahallesinde bulunan ve yıllardır atıl durumda bulunan futbol sahasında çalışmalar yaparak genç futbolcuların yetişmesinde öncü oluyor. Kütahya Belediyesinden yapılan açıklamada “Sağlıklı bireylerin yetişmesi için sporun önemini bilerek, gençlerimizin spora yönelmesi adına spor tesisleri başta olmak üzere spora ve sporculara yaptığımız yatırımlar Vefa futbol sahası bakımı ile devam ediyor” ifadelerine yer verildi.

23 Haziran 2022 Perşembe 17:21
SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR
 

SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR

Kütahya Belediyesi Vefa Mahallesinde bulunan ve yıllardır atıl durumda bulunan futbol sahasında çalışmalar yaparak genç futbolcuların yetişmesinde öncü oluyor.

Kütahya Belediyesinden yapılan açıklamada “Sağlıklı bireylerin yetişmesi için sporun önemini bilerek, gençlerimizin spora yönelmesi adına spor tesisleri başta olmak üzere spora ve sporculara yaptığımız yatırımlar Vefa futbol sahası bakımı ile devam ediyor” ifadelerine yer verildi.

SPORA DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR

Kütahya Belediyesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan uzak durmaları, spora yönelmeleri için Kütahya Belediyesi olarak gençlerimize, sporcularımıza ve spora desteğimiz devam ediyor. Gençlerimizin daha nezih ortamlarda spor becerileri kazanmaları ve bu becerilerini geliştirmeleri adına spor tesislerine de yatırımlarımız sürüyor.

VEFA FUTBOL SAHASINDA DETAYLI ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Son olarak ekiplerimiz Vefa Mahallemizde yer alan ve yıllardır atıl durumda bulunan Vefa futbol sahasında detaylı çalışma başlattı. Futbolcuların soyunma odaları ve yönetim binası olarak kullanılan binanın çatıdan tabana kadar tüm tadilatları tamamlandı ve kullanılır hale getirildi. Zeminin alt yapı çalışmaları hızla devam ederken, Vefa futbol sahası en kısa süre içinde yeniden futbol oynanabilecek duruma gelecek. Denildi.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV