banner278

banner281

XYZ123

03 Haziran 2023 Cumartesi

VALİ ALİ ÇELİK, MADEN İŞÇİLERİYLE BAYRAMLAŞTI

TÜM SPOR ORGANİZASYONLARI DURDURULDU!

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Twiter’dan yaptığı paylaşımda “Ülkemizde yapılacak tüm ulusal spor organizasyonları ikinci bir açıklamaya kadar durdurulmuştur” ifadelerine yer verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki depremin ardından yaptığı paylaşımda yaşanan deprem afeti nedeniyle ülkedeki tüm ulusal spor organizasyonlarının ikinci bir açıklamaya kadar durdurulduğunu açıkladı.

07 Şubat 2023 Salı 10:22
TÜM SPOR ORGANİZASYONLARI DURDURULDU!
 

TÜM SPOR ORGANİZASYONLARI DURDURULDU!

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Twiter’dan yaptığı paylaşımda “Ülkemizde yapılacak tüm ulusal spor organizasyonları ikinci bir açıklamaya kadar durdurulmuştur” ifadelerine yer verdi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7,4 büyüklüğündeki depremin ardından yaptığı paylaşımda yaşanan deprem afeti nedeniyle ülkedeki tüm ulusal spor organizasyonlarının ikinci bir açıklamaya kadar durdurulduğunu açıkladı.

İKİNCİ BİR AÇIKLAMAYA KADAR DURDURULMUŞTUR

Kasapoğlu, Sosyal Platform Hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Ülkemizde yapılacak tüm ulusal spor organizasyonları ikinci bir açıklamaya kadar durdurulmuştur. İlgili tüm birimlerimiz AFAD koordinasyonunda teyakkuz halindedir. Aziz milletimize bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorumdedi

 

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV