banner131

banner117

banner107

29 Temmuz 2021 Perşembe

AHMET ERBAŞ'IN ACI GÜNÜ AMCASI KORONADAN YAŞAMINI YİTİRDİ!

AŞK BU MU? SAHNELENDİ

Ahmet Yakupoğlu Kültür Sanat Sezonu kapsamında gerçekleştirilen komedi türündeki ‘Aşk Bu Mu?’ belediye binası önünde sahnelendi. Kütahya Belediyesi Ahmet Yakupoğlu Kültür Sanat Sezonu kapsamında düzenlenen yaz etkinlikleri devam ediyor. Komedi türünde iki perde halinde sahnelenen ‘Aşk Bu Mu?’ tiyatro oyunu Belediye Binası önünde kurulan sahnede oynandı.

18 Temmuz 2021 Pazar 12:09
AŞK BU MU? SAHNELENDİ
 
AŞK BU MU? SAHNELENDİ

Ahmet Yakupoğlu Kültür Sanat Sezonu kapsamında gerçekleştirilen komedi türündeki ‘Aşk Bu Mu?’ belediye binası önünde sahnelendi. 
Kütahya Belediyesi Ahmet Yakupoğlu Kültür Sanat Sezonu kapsamında düzenlenen yaz etkinlikleri devam ediyor. Komedi türünde iki perde halinde sahnelenen ‘Aşk Bu Mu?’ tiyatro oyunu Belediye Binası önünde kurulan sahnede oynandı.

SOSYAL FAALİYETLERİMİZE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM

Paşahan Yılmazel ve Yasemin Öztürk’ün rol aldığı tiyatro oyununa Kütahyalı arbüyük ilgi gösterdi. Oyun sonrasında kürsüye çıkan Kütahya Belediye Başkan Yardımcısı Salih Özden belediyenin yeniden normalleşme süreci ile birlikte sosyal ve kültürel faaliyetlerine kaldığı yerden devam ettiğini söyledi. Tiyatroyu izlemeye gelen Kütahyalılara teşekkür eden Özden, Yılmazel ve Öztürk’e de sahneledikleri oyun için teşekkür etti. Yaz etkinlileri kapsamında bir sonraki tiyatro oyunu ise 28 Temmuz akşamı Yalçın Özden’in yazıp oynadığı ‘Muhteşem Kabare’ oyunu ile devam edecek.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV