banner162

banner148

banner147

23 Ekim 2021 Cumartesi

PERSONEL HİZMETİ ALINACAKTIR

HERKESİN TEK DERDİ KÜTAHYA

Birlik ve beraberlik kahvaltısında konuşan Vali Ali Çelik, “Öğrencilik yıllarımı geçirdiğim ve meslek hayatıma ilk adımı attığım Kütahya’yı kendi memleketim olarak görüyorum. Şehrimizin yarınları hep birlikte göstereceğimiz çabalarla daha güzel olacak. Bunun için en temel kavram iyi niyet, büyük bir çalışma ve emek. Bunları birleştirirsek Kütahya’mızı daha güzel yerlere taşırız” dedi.

27 Eylül 2021 Pazartesi 15:48
HERKESİN TEK DERDİ KÜTAHYA
 
HERKESİN TEK DERDİ KÜTAHYA

Birlik ve beraberlik kahvaltısında konuşan Vali Ali Çelik, “Öğrencilik yıllarımı geçirdiğim ve meslek hayatıma ilk adımı attığım Kütahya’yı kendi memleketim olarak görüyorum. Şehrimizin yarınları hep birlikte göstereceğimiz çabalarla daha güzel olacak. Bunun için en temel kavram iyi niyet, büyük bir çalışma ve emek. Bunları birleştirirsek Kütahya’mızı daha güzel yerlere taşırız” dedi.

 

Vali Ali Çelik, Kütahya Kültür Derneği tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik kahvaltısında Kütahyalı bürokrat, siyasi, STK ve iş insanlarıyla bir araya geldi. 
Birlik ve beraberlik atmosferinden büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Vali Ali Çelik, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. 


“BU BİRLİKTELİĞİ ORTAK BİR SİNERJİYE DÖNÜŞTÜRMELİYİZ”


Herkesin tek derdinin Kütahya olduğunu belirten Vali Çelik, “İş dünyasından sivil toplum kuruluşlarına ve siyasete farklı kesimlerden birçok Kütahyalı burada. Herkesin tek derdi var: Kütahya’mız ve ülkemizin yarınlarının daha güzel olması. Bunun için bir çaba var. Konu Kütahya ve değerleri olunca bu birlikteliği ortak bir sinerjiye dönüştürmek hepimizin boynunun borcu. El ve gönül birliğiyle burada bir arada olmak çok değerli” dedi.


“İYİ NİYET, BÜYÜK BİR ÇALIŞMA VE EMEK…”


Kütahya’nın daha güzel yarınlarla buluşturulmasında iyi niyet ve emek vurgusu yapan Vali Çelik, “Öğrencilik yıllarımı geçirdiğim ve meslek hayatıma ilk adımı attığım Kütahya’yı kendi memleketim olarak görüyorum. Şehrimizin yarınları hep birlikte göstereceğimiz çabalarla daha güzel olacak. Bunun için en temel kavram iyi niyet, büyük bir çalışma ve emek. Bunları birleştirirsek Kütahya’mızı daha güzel yerlere taşırız” dedi.


“STK’LAR YÖNETİŞİMİN OLMAZSA OLMAZI”


Sivil toplum kuruluşlarının yönetişim anlayışının olmazsa olmaz bir parçası olduğunun altını çizen Vali Çelik, “Kültürel, siyasal, sosyal dinamiğin paydaşları olan STK’larla beraber hareket etmek, onların desteğini, çabasını hissetmek ve iş birliği yapmak yönetişim kavramı içerisinde en temel husus haline geliyor” diye konuştu.


Katılımlarından dolayı konuklarına teşekkür eden Kütahya Kültür Derneği Başkanı Süleyman Muslu, “Şikâyet etmek, dert yanmak yerine sorumlu olduğumuz şehrimize bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük ve Kütahya Kültür Derneğini kurduk. Vatanımızı seven herkese kapımız açık şiarıyla başladık bu işe. Farklı düşünce ve görüşlere sahip olabiliriz ancak mevzu Kütahya olduğunda bu görüş farklılıklarını bir araya getirip bir olma gayesini gerçekleştirmemiz gerekiyor” dedi.


Programa Vali Ali Çelik’in yanı sıra AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Eskişehir Odunpazarı Kaymakamı Ömer Ulu, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, siyasi parti il başkanları, STK temsilcileri, iş insanları ile davetliler katıldı.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV