banner120

banner117

banner107

24 Haziran 2021 Perşembe

1 MİLYONUNCU AŞI KÜTAHYADA YAPILDI

İLİMİZDEKİ YATIRIM FIRSATLARI ANLATILDI

Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Organize Sanayi Bölgesine firma ziyaretlerinde bulundu. Kütahya İl Özel İdaresi olarak Organize Sanayi Bölgesinde yer tahsisi yapılan Sardunya Mobilya Ltd. Şti. firması ziyaret edildi. Genel Müdür Ümit Kırnak, Genel Koordinatör Erdal Çelik’ten ve İnegöl Kütahyalılar Derneği Başkanı Mehmet Sargın OSB’ deki yatırım süreçleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Asrra Group yurt içi ve yurt dışı inşaat, turizm, lojistik ve a class danışmanlık firması ziyaret edildi.

11 Haziran 2021 Cuma 09:43
İLİMİZDEKİ YATIRIM FIRSATLARI ANLATILDI
 
İLİMİZDEKİ YATIRIM FIRSATLARI ANLATILDI

Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak, Organize Sanayi Bölgesine firma ziyaretlerinde bulundu.

Kütahya İl Özel İdaresi olarak Organize Sanayi Bölgesinde yer tahsisi yapılan Sardunya Mobilya Ltd. Şti. firması ziyaret edildi. Genel Müdür Ümit Kırnak, Genel Koordinatör Erdal Çelik’ten ve İnegöl Kütahyalılar Derneği Başkanı Mehmet Sargın OSB’ deki yatırım süreçleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Asrra Group yurt içi ve yurt dışı inşaat, turizm, lojistik ve a class danışmanlık firması ziyaret edildi.

İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Proje Koordinatörü İbrahim Kırnak ve İhracat Koordinatörü Yousef Yasin’e Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili bilgi verildi. Firma, yatak ve baza sektöründe yatırım talebinde bulundu. Mor Plastik San. Tic. Ltd. Şti. tarafından Organize Sanayi Bölgesine yapılması planlanan kenar bant ve mobilya yatırımı ile ilgili olarak Genel Müdür Mehmet Özdamar ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

İLİMİZDEKİ YATIRIM FIRSATLARI ANLATILDI

Genel Sekreter Koyak, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Misafirperverliklerinden dolayı Sardunya mobilya, Asrra Group ve Mor plastik, firma yetkililerine teşekkür ederim. Bursa Nilüfer OSB’de otomotiv tekstil sanayi ve yedek parça üretiminde faaliyet gösteren Tunca Teknik Mak. San. ve A.Ş. firması ziyaret edildi. Genel Müdür yardımcısı Serdar Hacızade tarafından şirketleri ve yatırım ile ilgili brifing alındı. Organize Sanayi Bölgemizin son durumu ile ilgili bilgi verilerek ilimizdeki yatırım fırsatları anlatıldı. Firmanın önümüzdeki günlerde ilimize ziyarette bulunması beklenmektedir.”

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV