banner88

banner90

09 Mayıs 2021 Pazar

İLAÇ SATIN ALINACAKTIR

KÜTAHYASPOR’A BEKLEDİĞİMİZ DESTEĞİ BULAMADIK

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim Işık “ Kütahyaspor’a beklediğimiz dış desteği bulamadık. Taraftarın başlattığı “Bayrak Kampanyası” gönül isterdi ki, her sokak, her cadde de Kütahyaspor’un bayrakları dalgalasın. Ama yeterli destek bulamıyoruz. Bu takım bu şehrin takımı” ifadelerini kullandı.

05 Nisan 2021 Pazartesi 13:14
KÜTAHYASPOR’A BEKLEDİĞİMİZ DESTEĞİ BULAMADIK
 
KÜTAHYASPOR’A BEKLEDİĞİMİZ DESTEĞİ BULAMADIK

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim Işık “ Kütahyaspor’a beklediğimiz dış desteği bulamadık. Taraftarın başlattığı “Bayrak Kampanyası” gönül isterdi ki, her sokak, her cadde de Kütahyaspor’un bayrakları dalgalasın. Ama yeterli destek bulamıyoruz. Bu takım bu şehrin takımı” ifadelerini kullandı.

 

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim Işık “Kütahya spor çok önemsediğimiz ve büyük emeklerle bu noktaya getirdiğimiz bir değerimiz ve ilimizin markası, onun için sadece belediyemiz değil, Kütahya’mızda yaşayan veya Kütahyalı olup, Kütahya dışında yaşayan yurt içi ya da yurt dışında ki her vatandaşımızın ilgisini duasını ve desteğini bekliyoruz. Çünkü bu artık şehrin takımı oldu” dedi.

BU TAKIM, BU ŞEHİRDE NEFES ALAN HERKESİN TAKIMI

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim Işık “Geçen yıl amatör ligdeydi. Bölgesel amatör Lig’deyken tüm yükünü belediyemiz karşıladı. Kendi şirketlerimiz ve belediyemizden ayırdığımız bütçemiz ile yasal kesinti ile desteğimizi yaptık. Sözümüzü yerine getirdik ve profesyonel lige taşıdık. Profesyonel ligde doğrudan belediye desteğinin mümkün olmadığı gerçeği ortaya çıktıktan sonra, şehrin takımı olsun istedik. Yine belediyemizin iştirakleri aracılığı ile sponsorluk anlaşmaları yaptık. Bugüne kadar getirdik ama beklediğimiz dış desteği bulamadığımızı açık yüreklilikle söylerim. Kimseye gönül koymuyorum. Ama bundan sonra bunun böyle devam etmemesi yönünde her kesin takımımızla ilgilenmesini özellikle istirham ediyorum. Çünkü bu takım bu şehrin takımı, bu şehirde nefes alan her kesin hakkının olduğu bir takım ve desteğinin de olması gerektiğine inanıyorum” dedi.

KIRMIZI KART SARI KART GİBİ SIKINTILI BİR SÜREÇ YAŞAMAYIZ

Hem ödül var hem ceza var. Eğer bir oyuncumuz haksız yere bir kart yediyse onun cezasını çekecek ama bir şekilde gereksiz veya hak ettiği halde bir cezaya çarptırıldı ise onu da yönetim değerlendirir zaten, burada olmaması gereken bir davranışı gösteren oyuncumuz takımı sıkıntıya sokacak bir kart aldı ise bunun cezası var. Hem maddi hem takım dışı kalma gibi, nitekim birkaç oyuncumuza uyguladık bunları. İnşallah bundan sonra kırmızı kart sarı kart gibi sıkıntılı bir süreç yaşamayız.

SON 3 MAÇA EN AZ 10 PUAN FARKLA GİRECEĞİZ

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Âlim Işık “Önümüzdeki 5 hafta da Allah nasip ederse firesiz bir mücadele ile puanlarımızı toplayıp takımımızı şampiyon edeceğiz. Sezonun başında tüm takımımıza bir hedef koydum. Şampiyon olacağız. Ama son 3 maça en az 10 puan farkla gireceğiz. Çünkü Bal’da çok ciddi sıkıntılar yaşadık. Haksızlıklara uğradık. Bir daha bunlarla muhatap olmamak için sahada bu mücadeleyi en iyi şekilde verip son haftaları tüm hemşerilerimize rahat bir şekilde geçirtme hedefi koyduk. Şuana kadar da sağ olsun oyuncularımız ve herkes bu hedef doğrultusunda üzerlerine düşeni yaptılar. Hepsine teşekkür ediyorum. Kütahyalı hemşerilerimize de teşekkür ediyorum.

DAHA ÇOK BAYRAK, DAHA ÇOK DESTEK

Ama özellikle desteklerinin artması yönünde istirhamım şudur. Biz kimseden gidipte destek olun şu şekilde para verin gibi bir yöntemi benimsemedik. Ama bilboardlarda daha önce ilan ettiğimiz hesap numaraları son dönemde taraftarlarımızın başlattığı bir bayrak kampanyası var gönlüm ister ki şehrimizin her sokağı her esnafımızın önünde o esnafımızın kendi reklamını yaptığı bir bayrakla şehrimiz donatılsın böyle bir dönemde böyle bir günde bir araya gelmek için en güzel bir birleşme noktası olan takımımıza sahip çıkılması noktasında özellikle istirhamda bulunuyorum. Şuana kadar desteğini esirgemeyen tüm hemşerilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Ama gönlümüzün istediği daha çok bayrak daha çok destek daha çok dua ve bir arada bulunmak.

 

 

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV