banner131

banner117

banner107

30 Temmuz 2021 Cuma

TAVŞANLI'DA TRAFİK KAZASI: 1 YARALI

O KARANLIK GECE ÇOK FARKLI BİR AYDINLIĞA DÖNÜŞMÜŞTÜR

MÜSİAD Kütahya Şube Başkanı İsmail Tosun 15 Temmuz’un yıl dönümünde bir açıklama yaparak “7’den 70’e, genciyle yaşlısıyla Türk milleti sokaklara inmiştir ve o karanlık gece çok farklı bir aydınlığa dönüşmüştür” dedi.

16 Temmuz 2021 Cuma 13:24
O KARANLIK GECE ÇOK FARKLI BİR AYDINLIĞA DÖNÜŞMÜŞTÜR
 

 MÜSİAD Kütahya Şube Başkanı İsmail Tosun

O KARANLIK GECE ÇOK FARKLI BİR AYDINLIĞA DÖNÜŞMÜŞTÜR

  MÜSİAD Kütahya Şube Başkanı İsmail Tosun 15 Temmuz’un yıl dönümünde bir açıklama yaparak “7’den 70’e, genciyle yaşlısıyla Türk milleti sokaklara inmiştir ve  o karanlık gece çok farklı bir aydınlığa dönüşmüştür” dedi.

TANKLARIN ÖNLERİNE VÜCUTLARINI SİPER ETMİŞLER

  MÜSİAD Kütahya Şube Başkanı İsmail Tosun 15 Temmuz mesajında şu ifadelere yer verdi. “15 Temmuz hain darbe girişimine karşı Türk Milleti Fetö’nün darbe girişimine karşı dünyada emsali görülmemiş bir başkaldırıda bulunmuştur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Ben millet iradesinin üstünde bir güç bilmiyorum, tanımadım. Türk milletini Caddelere, sokaklara meydanlara davet ediyorum. Onlara gerekli cevabı verelim.” Şeklindeki sözlerinden sonra, 7’den 70’e, genciyle yaşlısıyla Türk milleti sokaklara inmiştir ve  o karanlık gece çok farklı bir aydınlığa dönüşmüştür. Bu vatan toprakları çok karanlık geceler görmüştür, ancak milletin uçakların önünü görmemesi için tarladaki ekinleri yakmıştır, tankların önlerine vücutlarını siper etmişler, silahları ile halkımıza ateş eden hainlere karşı, ellerinde bayrak, ağızlarında tekbirlerle üzerlerine yürümüşler, üzerlerine bomba atan uçaklara yerden aldıkları taşları atarak o inanılmaz inanç ve kahramanlığı göstermişlerdir.

BU AZİZ MİLLETİN EZANI SUSTURULAMAZ

O hain gecede 251 şehit, binlerce gazimiz oldu. Fakat satılmışların hain işgal girişimi sonuçsuz kalmıştır. Şehit yakınları ve gazilerimiz bize emanettir. Onları gördükçe, o gecenin kahramanlık ruhunu onlarla hissediyoruz, onları aramızda görmekten iftihar duymaktayız. Müsiad Kütahya başkanı İsmail Tosun ; O gece yaşananları her zaman, gelecek nesillere aktarmak zorundayız, sırtını batıya dönerek Anadolu’ya silah doğrultanlara karşı Anadolu irfanının, imanının, inancı galip gelmiştir. Bu aziz milletin ezanı susturulamaz, devletimiz, milletimiz, vatanımız işgal edilemeyecektir ve bayrağımız indirilemeyecektir. Demokrasi katili hainlere yaşlı, genç, kadın, erkek herkesin büyük bir öfke ile karşı durmuştur. O karanlık gecede Türk Milleti tüm dünyaya bir kez daha demokrasi tutkusunu göstermiştir, birlik ve beraberlik dersin vermiştir. Bizler de MÜSİAD olarak, darbe girişiminin hemen ardından tepkimizi, birçok STK nabız yoklama telaşındayken biz bu hain ayaklanmaya karşı duruşumuzu net bir şekilde ifade ettik ve demokrasi nöbetlerine katıldık. Bu hain 15 Temmuz  Fetö ayaklanmasını gelecek nesillerimize ‘ Anlatacağız, Hatırlatacağız, Unutmayacağız, Unutturmayacağız dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV