banner120

banner117

banner107

24 Haziran 2021 Perşembe

1 MİLYONUNCU AŞI KÜTAHYADA YAPILDI

ÖZKULLAR MANDIRASI , 4. şubesini Kütahya'da açtı

Özkullar Mandırası, dördüncü şubesini Saman Pazarı , Saadettin Cami karşısına açtı. 1973 yılından beri Tavşanlıda faaliyetlerini sürdüren, kendi çiftliklerinden sağladığı ürünleri geleneksel yöntemlerle sürdüren, teknolojiyi üretim tesislerinde en üst seviyede kullanan ÖZKULLAR ’ yeni şubesini dualarla açtı.

09 Haziran 2021 Çarşamba 11:15
ÖZKULLAR MANDIRASI , 4. şubesini  Kütahya'da açtı
 
ÖZKULLAR MANDIRASI , 4. şubesini  Kütahya'da açtı

 

Özkullar Mandırası, dördüncü şubesini Saman Pazarı , Saadettin Cami karşısına açtı.

1973 yılından beri Tavşanlıda faaliyetlerini sürdüren, kendi çiftliklerinden sağladığı ürünleri geleneksel yöntemlerle sürdüren, teknolojiyi üretim tesislerinde en üst seviyede kullanan ÖZKULLAR ’ yeni şubesini dualarla açtı.

 

Ak Parti İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, ,Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, AK Parti Tavşanlı İlçe Başkanı Bilal Kıyak,

MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı  Ayhan Toy, Başkan yardımcıları Naci Erarslan,

İsmail Aka,İl Genel Meclis Üyeleri adına Ahmet Yüksel , Ak Parti Kütahya Kadın Kolları Başkanı Melek Mankan , Ak Parti Tavşanlı Kadın Kolları Başkanı Müjgan Alp e çok sayıda davetli katıldı.

4. ŞUBEMİZİN AÇILIŞINI YAPMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUZ

 

Modern ortamda ve hijyenik şartlarda üretimi yapılan süt ve süt ürünlerinin en doğal ve taze bir şekilde tüketiciye sunulması için 4. şubesini Kütahya’da açan Murat Özkul ;" 4. şubemizin açılışını yapmaktan dolayı çok mutluyuz, firmamız üretmiş olduğu ilk elden çiftliğinden elde etmiş olduğu sütleri kendi mandırasında işleyerek, taze günlük ve uygun fiyat ilkesiyle Kütahyalılarla buluşturacaktır. Davetimize gelen ve bu özel günde bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkürlerimizi sunarız dedi.

 

 

 

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV