banner162

banner148

banner147

23 Ekim 2021 Cumartesi

PERSONEL HİZMETİ ALINACAKTIR

SELÇUK BAYRAKTAR DPÜ’YE KONUK OLACAK

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, İstanbul’da gerçekleştirilen TEKNOFEST’e katılan öğrencilerin sergiliklerini ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, TEKNOFEST'i düzenleyen BAYKAR Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar için hazırlattığı bir illüstrasyonu Bayraktar'a hediye etti. Bayraktar, Rektör Uysal’a teşekkür ederek ilk fırsatta üniversiteye konuk olmak istediğini belirtti.

27 Eylül 2021 Pazartesi 15:56
SELÇUK BAYRAKTAR DPÜ’YE KONUK OLACAK
 
SELÇUK BAYRAKTAR DPÜ’YE KONUK OLACAK

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal, İstanbul’da gerçekleştirilen TEKNOFEST’e katılan öğrencilerin sergiliklerini ziyaret etti.  Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, TEKNOFEST'i düzenleyen  BAYKAR Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar için hazırlattığı bir illüstrasyonu Bayraktar'a hediye etti. Bayraktar, Rektör Uysal’a teşekkür ederek ilk fırsatta üniversiteye konuk olmak istediğini belirtti.

Prof. Dr. Kâzım Uysal, TEKNOFEST’e katılan öğrencilerle bir araya geldi. İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen etkinliği yerinde takip eden Prof. Dr. Kâzım Uysal, yaptıkları çalışmalarla Üniversiteyi festivalde temsil etmeye hak kazanan öğrencilerle buluştu. TEKNOFEST’te Üniversiteyi temsil eden YuSi, DPÜ DUSCART, Şahin Roket Takımı ve Karanda İHA’nın sergiliklerini tek tek ziyaret eden Rektör Uysal, Kütahya Tasarım Teknokent Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz de eşlik etti. Öğrencilerden yaptıkları çalışmalar konusunda bilgi alan Prof. Dr. Uysal, ayrıca kendilerini Türkiye’nin ve dünyanın en büyük festivallerinden birinde DPÜ’yü temsil ettikleri için kutladı.

REKTÖRDEN SELÇUK BAYRAKTAR'A HEDİYE

Rektör Prof. Dr. Kâzım Uysal, TEKNOFEST'i düzenleyen Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı'nın mütevelli heyeti başkanı ve aynı zamanda BAYKAR Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar için hazırlattığı bir illüstrasyonu Bayraktar'a hediye etti.

SELÇUK BAYRAKTAR DPÜ’YE KONUK OLACAK

BAYKAR araçlarının gökyüzünde geçirdiği 300.000. saati kutlamak amacıyla Güzel Sanatlar Fakültesinin öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Adem Dönmez'in tasarladığı ve bir hayalden gerçeğe uzanan sürecin resmedildi illüstrasyon, Rektör yoğun programı nedeniyle katılamadığı sade bir törenle Selçuk Bayraktar'a hediye edildi. Törende üniversiteyi Öğr. Gör. Adem Dönmez ve Öğrenci Konseyi Başkanı Rıdvan Saraçoğlu temsil etti. Sunulan hediyeyi çok beğendiğini ifade eden Bayraktar, Rektör Uysal’a teşekkür ederek ilk fırsatta üniversiteye konuk olmak istediğini belirtti.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV