banner131

banner117

banner107

30 Temmuz 2021 Cuma

TAVŞANLI'DA TRAFİK KAZASI: 1 YARALI

TÜRK MİLLETİ 5 YILDIR MEYDANLARDA GÖZDAĞI VERİYOR

Hain Darbe girişiminin 5 Yılı’nda darbeye geçit vermeyerek meydanlarda toplanan halkın o gece yaşadıklarını anlatan resim sergisi sevgi yolunda vatandaşlara gösterildi. Kütahya Gazeteciler Cemiyeti ve Kütahya Valiliği organizasyonu ile 15 Temmuz 2016 yılında Kütahya’da yayın hayatını sürdüren gazetelerin manşetleri sergisi de Kütahya valiliği önünde vatandaşlara sunuldu

16 Temmuz 2021 Cuma 13:13
TÜRK MİLLETİ 5 YILDIR MEYDANLARDA GÖZDAĞI VERİYOR
 
TÜRK MİLLETİ 5 YILDIR MEYDANLARDA GÖZDAĞI VERİYOR

Hain Darbe girişiminin 5 Yılı’nda darbeye geçit vermeyerek meydanlarda toplanan halkın o gece yaşadıklarını anlatan resim sergisi sevgi yolunda vatandaşlara gösterildi. Kütahya Gazeteciler Cemiyeti ve Kütahya Valiliği organizasyonu ile 15 Temmuz 2016 yılında Kütahya’da yayın hayatını sürdüren gazetelerin manşetleri sergisi de Kütahya valiliği önünde vatandaşlara sunuldu.

  15 Temmuz 2016 yılında Kütahya yerel gazete manşetlerinde hain darbe girişimine geçit vermeyerek yeni bir destan yazan vatandaşların ve 15 Temmuz nöbeti ile sonrası günlerde devam ederek meydanları boş bırakmayan Kütahya halkının vatan ve millet sevdasını göz önünde bulundurarak darbe girişiminde yaşananları anlatan Kütahya yerel gazeteleri o gece ve sonrasında yaşananları manşetlere taşımış ve halkın yanında olarak tüm dünya’ya Kütahya’da nöbetin devam ettiğini duyurarak kamu görevini ve halkın haber alma özgürlüğünü gözeterek yaşananları aktarmıştı.

AÇILIŞI VALİ ALİ ÇELİK YAPTI

Kütahya Valiliği ve Kütahya Gazeteciler Cemiyetinin organizasyonuyla 15 Temmuz gecesi yaşananları anlatan sergi’nin açılışını Kütahya Valisi Ali Çelik yaptı. Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kazım Uysal, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

TÜRK MİLLETİ 5 YILDIR NÖBETTE GÖZDAĞI VERİYOR

15 Temmuz 2016 yılında yaşanan hain FETÖ tarafından tasarlanarak uygulanan ve vatandaşların üzerine ateş açarak binlerce insanın şehit ve gazi olmasına neden olan kalkışmanın üzerinden 5 yıl geçti. Darbe girişimine karşı dik duran başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere halkı sokaklara yaptığı çağrıyla milyonlarca insan darbeye geçit vermeyerek yeni bir destanın kapıları aralandı. Aynı vatan ve millet duygusunu paylaşan milletimiz 15 Temmuz geceleri her sene 5 yıldır nöbette,  bu vatan aşkının önünde duracak olmadığı gibi yeni kalkışmalara kalkacaklara da 5 yıldır  olduğu gibi meydanlarda tokat gibi cevap vermeye devam ediyor ve devam edecek.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV