banner131

banner117

banner107

30 Temmuz 2021 Cuma

TAVŞANLI'DA TRAFİK KAZASI: 1 YARALI

ULUSUMUZA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM

Kütahya Barosu Başkanı Av. Ahmet Atam “15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilmeye çalışılan kalkışma ve işgal girişiminin ardından beş yıl geçti. Bu kalkışma, bağımsızlığımızı ve ülke bütünlüğümüzü hedef alarak bir iç savaş çıkarma ve ülke bütünlüğümüzü parçalama girişimiydi dedi.

16 Temmuz 2021 Cuma 13:29
ULUSUMUZA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM
 
Kütahya Barosu Başkanı Av. Ahmet Atam

ULUSUMUZA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM

Kütahya Barosu Başkanı  Av. Ahmet Atam “15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilmeye çalışılan kalkışma ve işgal girişiminin ardından beş yıl geçti. Bu kalkışma, bağımsızlığımızı ve ülke bütünlüğümüzü hedef alarak bir iç savaş çıkarma ve  ülke bütünlüğümüzü parçalama girişimiydi dedi.

DEVLETİMİZİ YOK ETMEK İSTEDİKLERİ AÇIKTIR

Bilinmeli ki,  emperyalizmin tek hedefi, muhtelif uzantıları vadırası ile iç karışıklık çıkararak, bir kaos ortamı yaratmak, ülkemizi bölmek ve komşu coğrafyalarda örnekleri olduğu üzere değişik bahanelerle bizi birbirimize kırdırmak, ülkeyi parçalamaktır. Bunu yaparken de  bir çok enstrumanı ardı ardına zorlayarak, beraber yaşadığımız tüm katmanları bir şekilde tetikleyip harekete geçirmeye çalışmaktadırlar. Ya terörist bir saldırıyla, ya ekonomik yıkımla veya 15 Temmuzda olduğu gibi, yıllar içerisinde yuvalandıkları devlet kademelerindeki bu gücü  kullanarak devletimizi yok etmek istedikleri açıktır.

  ULUSUMUZA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM       

Ülkenin birliği ve huzurunu hedef alan bu kirli tezgahı boşa çıkarmak, hepimiz için  öncelikli ve hayati  bir görevdir. Ülkeyi, bir iç savaş ortamına sürüklemeye çalışan bu ve benzeri oluşumların dini, siyasi veya her ne sebeple olursa olsun önünü açmak, kontrolsüz bir şekilde yayılmalarına, büyümelerine göz yummak ülkemize, kendimize ve çocuklarımıza yapacağımız en büyük kötülüktür. Gördük ki; dün hizmet hareketi, cemaat denilen, kendisinden övgüyle bahsedilen, önü açılan, her istediği verilen bir grup, aradan geçen zaman içerisinde, tehlikeli bir terör örgütü olarak karşımıza çıkıyorsa, bunun hesabını sorma ve temizlenme çalışmaları esnasında da dikkatli olmalıyız. Bu gün için zararsız görülen, başkaca oluşumların, başıboş bir şekilde güçlendirilmemesi, kontrol altında tutulması gerekmektedir.  Yoksa; gücünü milletten, hukuktan alanlar yerine, bağlandıkları birilerinin direktifleriyle iş gören bir yapıyla, adaletsizlikle karşı karşıya kalırız.15 Temmuz 2016 gecesi, Türk Ulusu dik duruşu ve ferasetiyle bölünmez bütünlüğünü koruyacağını tüm dünyaya  sergilemiştir. O gece canını ortaya koyan tüm şehitlerimize bir kez daha rahmet ve minnet, Ulusumuza başsağlığı diliyor, 15 Temmuz Milli Birlik Ve Demokrasi Günümüzü kutluyorum.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV