banner229

banner148

24 Mayıs 2022 Salı

SALON TİPİ KLİMA ALINACAKTIR

ARTIK GÜNDEMİ AK PARTİ DEĞİL, İYİ PARTİ BELİRLEYECEK

İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Erol Ertürk, Partisinin 4. yılını, İl Başkanlığının ise 3. yılını doldurması nedeniyle bir basın toplantısı düzenledi. İYİ Parti’de geçirdiği 3 yılın değerlendirmesini ve gündeme dair açıklmalar yapan İl başkanı Ertürk “. Kütahya’da yüzde 70 oy alan AK Parti, bizce artık bitmiştir. Bunu siyasi şov amaçlı söylemiyorum. Milletin cebi yanmakta” ifadelerine yer verdi.

01 Ekim 2021 Cuma 12:28
ARTIK GÜNDEMİ AK PARTİ DEĞİL, İYİ PARTİ BELİRLEYECEK
 
ARTIK GÜNDEMİ AK PARTİ DEĞİL, İYİ PARTİ BELİRLEYECEK

İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Erol Ertürk, Partisinin 4. yılını, İl Başkanlığının ise 3. yılını doldurması nedeniyle bir basın toplantısı düzenledi.  İYİ Parti’de geçirdiği 3 yılın değerlendirmesini ve gündeme dair açıklmalar yapan İl başkanı Ertürk “. Kütahya’da yüzde 70 oy alan AK Parti, bizce artık bitmiştir. Bunu siyasi şov amaçlı söylemiyorum. Milletin cebi yanmakta” ifadelerine yer verdi.

 

 İYİ Parti Kütahya İl Başkanı Erol Ertürk  25 Ekim 2017’de kurulan partimizin 4’üncü yılına varmak üzereyiz. Ben de 29 Eylül 2018’de atanarak dün itibariyle üç yılımı doldurdum. Atandığımız zaman partimizin seçimlerden çıkmış, yıpranmış bir teşkilatı vardı. Yönetilemeyen bir il, teşkilatı olmayan beş tane ilçemiz vardı. Göreve geldikten sonra il yönetimi ve ilçe teşkilatlarımızı oluşturduk. İlçelerimizde belediye meclis üyelerimiz var. 15 beldemizde de teşkilatlarımız kurmuş durumdayız. Biz teşkilatlar olarak Kütahya’da hazır vaziyette seçimleri bekliyoruz” dedi.  

SEÇİMDE TÜRKİYE’NİN KADERİ DEĞİŞECEK

Seçimde Türkiye’nin kaderi değişecek. İYİ Parti Türkiye’yi yönetmeye talip. İktidara geldiğimiz zaman da milletin sorunlarını çözeceğimize eminiz. Genel Başkanımız Meral Akşener, iki yıldır ülkenin her yerini karış karış geziyor. Türkiye’nin her bölgesinde biz varız. İYİ Parti sadece muhalefet yapmıyor, çözüm odaklı gidiyor. Geçtiğimiz sekiz ayda Kütahya İl Teşkilatı olarak tavandan tabana herkesi dinledik, talepleri aldık karşılatırdık, bir rapor hazırladık ve genel merkezimize ilettik. İnşallah yapılacak ilk seçimde İYİ Parti iktidarını göreceksiniz. Artık gündemi AK Parti değil, İYİ Parti belirleyecek.

KÜTAHYA’DA YÜZDE 70 OY ALAN AK PARTİ, BİZCE ARTIK BİTMİŞTİR

Teşkilat olarak ilk geldiğimiz günlerde üye sayısında çok büyük sıkıntılarımız vardı. Milletimiz üye olmaya dahi korkuyordu. Günümüzde ise üye sayımızda bir patlama oldu. Yaklaşık 20 katı bir üye sayısına çıktık. Milletin teveccühü ve iktidara alternatif arayışı başlamıştır. Kütahya’da yüzde 70 oy alan AK Parti, bizce artık bitmiştir. Bunu siyasi şov amaçlı söylemiyorum. Milletin cebi yanmakta. Süleyman Demirel’in dediği gibi; bu millet iktidarı ancak tenceresi kaynamıyorsa götürür. Tencereler kaynamıyor. Her alanda sıkıntı var. Hangi dala el atarsanız atın bu iktidarın bittiğini görüyorsunuz.

HEM MİLLET HEM DEVLET SOYULUYOR

Eğitim alanında sekiz tane değişen bakan görüyoruz. Eğitim sistemi tamamıyla çökmüş, özel sektöre devredilmiş durumda. Çocuklarımızı artık ana sınıfından itibaren özel okullara vermeye başlıyoruz. Öğretmene saygı ve eğitimde eşitlik ilkesi kalktı. Sağlığa baktığımızda Kütahya’da bir devlet hastanesi yok, üniversitenin araştırma hastanesi var. Özel hastanelerin çoğalmasıyla millet; özel hastanelere, şehir hastanelerine sevk edilmeye başlandı. Hem millet hem devlet soyuluyor. Adalet, hukuk alanında ise tamamen bir boşluk oluştu. Adalet artık Türkiye’de tam anlamıyla uygulanamıyor. İ

HERKESİ İYİ PARTİ’NİN ALTINDA BİRLEŞMEYE DAVET EDİYORUM

İYİ Parti’nin kapısı Kütahya’daki hemşerilerimin hepsine açık. Bunca yıldır siyasetin içindeyim. Biz bu işe gönül verdik. Birilerinden ya da bir yerlerden nemalanmıyor, kendi cebimizden harcıyoruz. İYİ Parti başka bir partinin devamı değildir. Hepimizin ortak sevdası, ortak paydaları vardı. Atatürkçülük, vatan ve bayrak ortak paydamızdı. Bu idealler uğrunda biz bu partide birleştik ve ben de varım diyen herkesi İYİ Parti’nin altında birleşmeye davet ediyorum. Bizim dönemimizde tabela üniversiteler olmayacak. Gerçek üniversiteler olacak ki gençlerimiz okullarını bitirdiklerinde iş bulma imkânını elde edebilsinler. Günümüzde devletin bir planlaması yok. Bilinçsiz bir eğitim sistemi var.

BEŞ - SIFIR  MİLLETVEKİLLİĞİNDE GÖZÜM VAR

Biz gençlerimize üniversitede okuma hakkını, mezun olduklarında iş hakkını vermeyi hedefliyoruz. Ve buradaki öğünülen tüm göçmenlerin ülkelerine dönmelerini istiyoruz. Partimizin büyümesi uğruna emek veriyoruz arkadaşlarımla birlikte. Bu emeğe saygı duyulması gerekiyor. Kütahya’da son seçimde beş milletvekili adayımız oldu. Ama aday adayımız 20 civarındaydı. Ben bu sayının yüz olmasını bekliyorum. Bu partinin büyümesi hepimizin yararınadır. Gemi çok büyük, herkese yetecek kadar yer var. Tek temennim AK Parti’nin yakaladığı dip dalgasını yakalamak. 5-0 milletvekilliğinde gözüm var. 3 olur 4 olur ama hedefim 5. Kütahya’da beş milletvekilini çıkarmak için İyi  Parti uğraşacak.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV