banner229

banner148

24 Mayıs 2022 Salı

SALON TİPİ KLİMA ALINACAKTIR

BÜTÜN TÜRKİYE VE KÜTAHYA İKTİDAR DEĞİŞİMİ İÇİN GÜN SAYMAKTADIR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel iki günlük il ziyaretleri kapsamında Kütahya’ya gelerek önemli açıklamalarda bulundu. Özel, iki günlük Kütahya ziyaretinde Kütahyalı esnafları ve ilçe başkanları ile toplantılara katılacak.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel Kütahya’dan önemli mesajlar verdi.

14 Ekim 2021 Perşembe 10:38
BÜTÜN TÜRKİYE VE KÜTAHYA İKTİDAR DEĞİŞİMİ İÇİN GÜN SAYMAKTADIR
 
Cumhuriyet Halk Partisi
 (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel

BÜTÜN TÜRKİYE VE KÜTAHYA İKTİDAR DEĞİŞİMİ İÇİN GÜN SAYMAKTADIR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel iki günlük il ziyaretleri kapsamında Kütahya’ya gelerek önemli açıklamalarda bulundu. Özel, iki günlük Kütahya ziyaretinde Kütahyalı esnafları ve ilçe başkanları ile toplantılara katılacak.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel Kütahya’dan önemli mesajlar verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, İl başkanlığının organize ettiği iki günlük il ziyareti kapsamında Kütahya’ya geldi. CHP Kütahya il ve ilçe başkanları ile toplantılar gerçekleştirecek olan Özel ilimizde 7 ilçe ziyareti yapacak. Kütahya ziyaretinde Kütahyalı Esnaflarla bir araya gelen Özel esnafların dertlerini dinledi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel parti binasında yaptığı basın toplantısında önemli mesajlar vererek “Geleceğe dönük umudumuzun geleceğe dönük beklentimizin ve geleceğe dönük hep birlikte artık gün sayışımızın teyidini hep birlikte verdik.Bütün Türkiye ve Kütahya  iktidar değişimi için gün saymaktadır” ifadelerine yer verdi.

CHP’NİN İKTİDARA NASIL YÜRÜYÜŞÜNÜ ANLATACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel  parti binasında yaptığı basın toplantısında şu ifadelere yer  verdi. Bugün Kütahya’dayız.Kütahya il başkanımız  Dr. Zeliha hanımın organize ettiği  ilçe başkanlarımız ile planladığı iki günlük bir il ziyareti geçekleştireceğiz.İlçelerimize gideceğiz ve mümkün mertebe çok sayıda ilçemizde 7 ilçemizde  ziyaretlerde bulunarak Cumhuriyet Halk Partisi’nin önümüzdeki süreçte iktidara doğru yürüyüşünün nasıl emin adımlarla gerçekleştiğini ,toplumun çeşitli kesimlerine karşı sorunlarını bildiğimizi ve nasıl çözeceğimizi anlatma fırsatı bulacağımız çok önemsediğimiz bir ziyaret.Bu ziyarette bize Kütahya Millet vekilimiz Ali Fazıl Kasap ve Adana Milletvekilimiz Grup Yönetim Kurulu üyemiz Burhanettin Bulut’ta  eşlik edecekler.Hep birlikte  iki günlük bir çalışmayı Kütahya da gerçeleştirmeyi düşünüyoruz” dedi.

BÜTÜN TÜRKİYE VE KÜTAHYA  İKTİDAR DEĞİŞİMİ İÇİN GÜN SAYMAKTADIR

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel “Geleceğe dönük umudumuzun geleceğe dönük bekletimizin ve geleceğe dönük hep birlikte artık gün sayışımızın teyidini hep birlikte verdik.Bütün Türkiye ve Kütahya  iktidar değişimi için gün saymaktadır. Toplumun tüm kesimleri gün saymaktadır. Ötekiler gün saymaktadır. Recep Tayyip Erdoğan’ın ötekileştirdikleri gün saymaktadır. Esnaflar gün saymaktadır. Yoksullar gün saymaktadır. Çiftçiler gün saymaktadır. İşçiler gün saymaktadır. Ve maalesef işsizler gün saymaktadır”  dedi.

KÜTAHYA’NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK BİR İKTİDAR DEĞİŞİMİNE İHTİYAÇ VARDIR

Kütahya hergeçen gün gelişmesi gerekirken her geçen gün fakirleşmekte. Her geçen gün nüfusu azalmakta, her geçen gün yoksullaşmaktadır. Anadolu’nun  en kadim kentlerinden birisi olan geçmişte birçok  medeniyetin bulunduğu Osmanlı’nın gözbebeği Cumhuriyet’in gözbebeği  kentlerden biri olan Kütahya ‘da bu akışı geriye doğru döndüreceğiz. Bundan herkes emin olsun.Cumhuriyetin yaptıklarını sattılar. Son 20 yılda ve maalesef sadece 75 Milyon TL gibi bir fiyata, Cumhuriyet Döneminin fabrikaları ki bugün en önemli yoksunluğunu çektiğimiz gübrenin en önemli  Cumhuriyet yatırımlarından birisi Gübre Fabrikası, dünyanın en kaliteli şeker pancarının yetiştiği yere kurulmuş en kaliteli şekerini üreten şeker fabrikası, bunun yanında madenleri, maden işletmeleri , linyit işletmeleri, termik santralleri özelleştirilince yok pahasına satılmış. Kütahya’da nüfus azalmakta.Bütün Türkiye’nin nüfusu hızla artarken Kütahya’da nüfus azalıyorsa  bu Kütahya’yı yaşanılabilir hayal kurulacak gelecek umuduyla durulacak bir kent olmaktan çıkardıkları içindir.Bu yüzden Kütahya’yı  yeniden bir cazibe merkezi  haline getirecek Kütahya’nın da Kütahyalının da yüzünü güldürecek bir iktidar değişimine ihtiyaç vardır. Bu konuda hep birlikte Kütahya’da seçim için gün sayıyoruz bunu açıkça ifade etmemiz gerekir.

KESEN DEĞİL AKSİNE BİRLEŞTİREN BİR SİYASETİ HAKİM KILMA İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ

Recep Tayyip Erdoğan bu sene 6.sınıflara okutulan basit matematik sistemi ile ülkeyi yönetiyor. OBEB diye bişi var. Ortak bölenlerin en büyüğü. Kürt, Türk diye, Alevi, Sünni diye, sağcı solcu diye, ocu bucu diye, bölüyor. Öbürünü öteliyor. Uzaklaştırıyor. Orayı kutuplaştırıyor. Karşı kutbu şeytanlaştırıyor. Aklınca kendi arkasını kalabalıklaştırıyor. Oysa biz öğrencilerin OBEB öğrenirken öğrendikleri bir şey daha var. OKEK diye Ortak katların en küçüğü. Biz Alevisiyle, sünnisiyle, sağcısıyla, solcusuyla, Türkü, kürdü,lazı,çerkeziyle ortak katların en küçüğünde , adalet duygusunda , eşitlikte kardeşlikte ve hep birlikte zenginleşme umudu ile çalışıyoruz.Biz onun gibi kesen değil aksine birleştiren bir siyaseti Türkiye’ye hakim kılma için gayret gösteriyoruz bunu açıkca ifade etmek isteriz.

ZOR GÜNLER GEÇİREN ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel Kütahya ziyaretini Sosyal Platform Hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerini bilgilendirdi. Özel Twett’inde şu paylaşıma yer verdi. İl Başkanımız Zeliha Aksaz Şahbaz, Adana Milletvekilimiz Burhanettin Bulut ve Kütahya Milletvekilimiz Ali Fazıl Kasap ile Kütahya’mızda esnaf ziyareti gerçekleştirdik. Zor günler geçiren esnafın sorunlarını dinledik, çözümün ilk seçimde iktidarı değiştirmek olduğunu anlattık ifadelerine yer verdi.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV