banner169

banner148

banner147

04 Aralık 2021 Cumartesi

YENİ CADDELER AÇILACAK

CANINIZ SAĞ OLSUN!

Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit Özel’in kaybı ve futbolcuların sakatlıkları derken şimşekler zorlu bir maça çıktı. Artvin Hopa spor’la deplasmanda karşı karşıya gelen Belediye Kütahyaspor 3-1’lik skorla mağlup oldu. Taraftarların, bu moralle kazanmak için sahaya çıkan ve mücadeleyi hiç bırakmayan futbolculara “ Canınız Sağ olsun” diyerek destek verdiler.

11 Ekim 2021 Pazartesi 10:33
CANINIZ SAĞ OLSUN!
 
CANINIZ SAĞ OLSUN!

Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit Özel’in kaybı ve futbolcuların sakatlıkları derken şimşekler zorlu bir maça çıktı. Artvin Hopa spor’la deplasmanda karşı karşıya gelen Belediye Kütahyaspor 3-1’lik skorla mağlup oldu.  Taraftarların,  bu moralle kazanmak için sahaya çıkan ve mücadeleyi hiç bırakmayan futbolculara “ Canınız Sağ olsun” diyerek destek verdiler.

 

Geçtiğimiz günlerde futbolcuların ve taraftarın sevdiği isim Kulüp Başkanı Cahit Özel’in kaybı ve Sakatlıkların, eksiklerin olduğu bir haftada zorlu Hopa deplasmanına çıkan Belediye Kütahyaspor maça kötü başlayınca ilk 15 dakika'da kalesinde gördüğü 2 gol ile maça mağlup başladı. Maçın 25. dakikasında Enes Gök ünde sakatlanmasından sonra 3 bölgede kaybolan Kütahyaspor devreye 2-0 Mağlup girdi. İkinci yarıya' da istediği performansı gösteremeyince dakikalar 55' i gösterdiğinde skor 3-0’a  geldi. Dakika 79 da Onur Garip penaltıdan Belediye Kütahyaspor hanesine 1 gol yazdırdı. Şimşekler sahadan 3-1 Mağlup ayrıldı. Muhammet Arslantaş 'ın adele sakatlığı Ali Kaan Sahanbazın diz sakatlığı Talha Aydemir'inde covid olması sonucu ve Enes Gök ve son dakikalarda Enes Nalbantoğlunun'da sakatlanması sonucu kötü bir sezon geçirdiği Belediye Kütahyaspor da toparlanma evresine bir an önce geçeceği kaydedildi.

ARTVİN HOPASPOR FUTBOLCULARI ACIMIZA ORTAK OLDU

Artvin Hopa Spor futbolcuları ve yönetiminden Belediye Kütahyaspor’a baş sağlığı mesajı, Hopa spor futbolcuları yeşil sahaya adımlarını atarken ellerinde tuttukları “ Başımız Sağolsun Kütahya” yazılı pankartla Belediye Kütahyaspor Kulüp Başkanı Cahit Özel’in vefatından duydukları üzüntüyü paylaştılar.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV