banner169

banner148

banner147

04 Aralık 2021 Cumartesi

YENİ CADDELER AÇILACAK

KENDİLERİ MİNİK, HAYALLERİ BÜYÜK

Belediye Kütahyaspor ve Kütahya Altınordu Futbol Okulu'nun U-11 takımı Bozüyük’te düzenlenen “Metriştepe 100.Yıl Minikler Futbol Turnuvasına” katıldı. Belediye Kütahyaspor, Kütahya Altınordu Futbol Okulu, Bursaspor, Eskişehirspor, İnegölspor, Bilecikspor, Erdem Gençlik Spor Kulübü, Bozüyükspor, Bursa Kafkaspor, Eskişehir DSİ Bentspor, Vitraspor, Anadolu Üniversitesi ve Güneşspor kulüplerinin U-11 takımları Bozüyük’te gerçekleşen “Metriştepe 100.Yıl Minikler Futbol Turnuvasında” tüm hünerlerini sergilediler.

15 Ekim 2021 Cuma 09:42
KENDİLERİ MİNİK, HAYALLERİ BÜYÜK
 
KENDİLERİ MİNİK, HAYALLERİ BÜYÜK

Belediye Kütahyaspor ve Kütahya Altınordu Futbol Okulu'nun U-11 takımı Bozüyük’te düzenlenen “Metriştepe 100.Yıl Minikler Futbol Turnuvasına” katıldı.

Belediye Kütahyaspor, Kütahya Altınordu Futbol Okulu, Bursaspor, Eskişehirspor, İnegölspor, Bilecikspor, Erdem Gençlik Spor Kulübü, Bozüyükspor, Bursa Kafkaspor, Eskişehir DSİ Bentspor, Vitraspor, Anadolu Üniversitesi ve Güneşspor kulüplerinin U-11 takımları Bozüyük’te gerçekleşen “Metriştepe 100.Yıl Minikler Futbol Turnuvasında” tüm hünerlerini sergilediler.

“GELECEĞE YATIRIM YAPIYORUZ”

Metriştepe 100.Yıl Minikler Futbol Turnuvasını değerlendiren Belediye Kütahyaspor Alt Yapı Koordinatörü ve Minik Kramponlar Ligi Proje Sorumlusu Antrenör Ayhan Yaman "Kütahya futboluna sporcu kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bölgemizdeki takımlarımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz Minik Kramponlar Ligi’nde ve çeşitli turnuvalarda futbolcu adaylarına futbolun inceliklerini aşılıyoruz. Sürekli devam eden projelerimizde yetenekli oyuncularımızı keşfedip, Kütahya futboluna kazandırmayı, üst liglerdeki büyük takımlara göndermeyi hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızın ve emeklerimizin Kütahya futboluna mutlaka olumlu katkıları olacaktır." dedi.

Normalleşme süreci ile birlikte çocukları yeşil sahalarda görmenin sevincini yaşadığını ifade eden Yaman “ Uzun süredir sahalarda olmayan, müsabaka oynayamayan çocuklarımızın yeniden sahalara dönmeleri, onların heyecanı ve gözlerinin içindeki parıltıları biz antrenörleri fazlasıyla mutlu etmektedir. U-11 takımlarının centilmence mücadele ettiği müsabakalarda geleceğin yıldız adaylarına öncelikli olarak maç tecrübesi, centilmenliği ve spor ahlakını kazandırmayı hedefliyoruz.” dedi

Minik Kramponlar Ligi’nin bundan sonra Eskişehir, Bursa ve Tavşanlı’da oynanacak maçlarla devam edeceğini ifade eden Yaman, Belediye Kütahyaspor ile birlikte Metriştepe 100.Yıl Minikler Futbol Turnuvasına katılan , Bursaspor, Eskişehirspor, İnegölspor, Bilecikspor, Erdem Gençlik Spor Kulübü, Bozüyükspor, Bursa Kafkaspor, Eskişehir DSİ Bentspor, Vitraspor, Anadolu Üniversitesi ve Güneşspor takımlarının yöneticilerine, antrenörlerine ve futbolcularına teşekkür etti.

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV