banner162

banner148

banner147

23 Ekim 2021 Cumartesi

PERSONEL HİZMETİ ALINACAKTIR

KÜTAHYALI TÜRKYILMAZ BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLDU

Kütahya Altınordu Futbol Okulu’nda yetişen 13 yaşındaki Kütahyalı Fatih Eray Türkyılmaz Beşiktaş’a transfer oldu. “İyi birey, iyi vatandaş ve iyi futbolcu yetiştirme” konusunda örnek bir kulüp olan Altınordu Futbol Kulübü’nün Kütahya Şubesi’nde yetişip, Ayhan Yaman’ın tezgahından geçen Kütahyalı çocuklar üst liglere ve büyük takımlara transfer olmaya devam ediyor.

02 Eylül 2021 Perşembe 11:31
KÜTAHYALI TÜRKYILMAZ BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLDU
 
KÜTAHYALI TÜRKYILMAZ BEŞİKTAŞ’A TRANSFER OLDU

Kütahya  Altınordu Futbol Okulu’nda yetişen 13 yaşındaki Kütahyalı Fatih Eray Türkyılmaz Beşiktaş’a transfer oldu.

“İyi birey, iyi vatandaş  ve  iyi futbolcu yetiştirme” konusunda örnek bir kulüp olan Altınordu Futbol Kulübü’nün Kütahya Şubesi’nde yetişip, Ayhan Yaman’ın tezgahından geçen Kütahyalı çocuklar üst liglere ve  büyük takımlara transfer olmaya devam ediyor.

“25’İNCİ TRANSFER GERÇEKLEŞTİ”

Kütahya  Altınordu Futbol Okulu’nda yetişen 13-15 yaş  aralığındaki Kütahyalı çocuklar  Beşiktaş, Trabzonspor, Gençlerbirliği, Alanyaspor, Altınordu FK, Bursaspor gibi üst liglerde mücadele  eden büyük camialara transfer olmaya devam ediyor. 13 yaşındaki  Fatih Eray Türkyılmaz, Kütahya’dan yetişip Ayhan Yaman’ın tezgahından geçen 25’inci transfer olarak kayıtlara geçti. Kütahya  Altınordu Futbol Okulu’ndan yetişip son zamanlarda büyük takımlara transfer olan bazı futbolcular şu şekilde oluştu. Alper Yerli Gençlerbirliği’ne, Ahmet Efe Birtek Bursaspor'a, Ali Şen Alanyaspor’a, Ahmet Arda Teke Altınordu FK’ya, Muhammed Mustafa Pınarcı Trabzonspor’a, Hüseyin Batı Afjet Afyonspor’a Emrehan Yiğit Manisa FK’ya, Sadullah Kabayel Eskişehirspor’a, Orhan Topal ise Alanyaspor’a transfer oldu.

“ KÜTAHYA FUTBOLUNA HİZMET EDİYORUZ”

Alt yapıdaki örnek ve başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Kütahya  Altınordu Futbol Okulu Antrenörü ve Belediye  Kütahyaspor  Alt Yapı Koordinatörü Ayhan Yaman, Kütahyalı bir futbolcunun daha büyük bir takıma transfer olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek “ Kütahya  Altınordu Futbol Okulu’nda yetişen 13 yaşındaki Fatih Eray Türkyılmaz,  Beşiktaş  gibi büyük bir  kulübe  transfer oldu ve bugün itibariyle antrenmanlara çıkmaya başladı. Fatih’i, Beşiktaş Kulübü scout ekibi uzun zamandır takip ediyordu. Türkiye genelinde  sadece 5 futbolcuyu transfer ettiler. Bunların içinde kulübümüzde yetişen Kütahyalı bir evladımızın olması bizi son derece mutlu etti.” dedi. Büyük takımların radarında olan birkaç futbolcularının daha olduğunu belirten  Yaman “İyi bir ekibimiz var. Amacımız Kütahyamıza ve Kütahya futboluna hizmet etmek.  Kütahya  Altınordu Futbol Okulu  Antrenörlerimiz İbrahim Altıok, Erdi Kaloğlu ve Şafak Küçükbektaş’a özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Halkımız Kütahya’nın evlatlarına güvenmeye devam etsinler. Çocuklarımızı büyük kulüplere ve Belediye Kütahyaspor’umuza kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV