banner162

banner148

banner147

23 Ekim 2021 Cumartesi

PERSONEL HİZMETİ ALINACAKTIR

ŞANLI FORMAMIZDAN AKAN HER BİR DAMLA TER ŞAMPİYONLUK KUPASINI DAHA YUKARIYA KALDIRACAKTIR

Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit Özel Kütahyaspor camiasına seslendi. Kulüp Başkanı Özel açıklamasında “Şanlı formamızdan akan her bir damla ter şampiyonluk kupasını daha yukarıya kaldıracaktır. Kupayı ne kadar yukarı kaldıracaksak o kadar fazla ter dökeceğiz. Bizim şampiyonluk hikâyemiz şanlı armamızdan dökülen her bir ter damlasının nişanesi olacaktır.

23 Nisan 2021 Cuma 13:06
ŞANLI FORMAMIZDAN AKAN HER BİR DAMLA TER  ŞAMPİYONLUK KUPASINI DAHA YUKARIYA KALDIRACAKTIR

ŞANLI FORMAMIZDAN AKAN HER BİR DAMLA TER

ŞAMPİYONLUK KUPASINI DAHA YUKARIYA KALDIRACAKTIR

Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit Özel Kütahyaspor camiasına seslendi. Kulüp Başkanı  Özel açıklamasında “Şanlı formamızdan akan her bir damla ter şampiyonluk kupasını daha yukarıya kaldıracaktır. Kupayı ne kadar yukarı kaldıracaksak o kadar fazla ter dökeceğiz. Bizim şampiyonluk hikâyemiz şanlı armamızdan dökülen her bir ter damlasının nişanesi olacaktır.

Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı Cahit Özel “Büyük Kütahyaspor Camiasına” diyerek başladığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

BÜYÜK KÜTAHYASPOR CAMİASINA;

·         Göreve geldiğimiz ilk günkü heyecanla ve şevkle, Belediye Kütahyaspor'un marka değerini artırmak, kulübümüzü her sene bir üst lige çıkarmak için tüm enerjimizle ve gayretimizle gecemizi gündümüze katarak kulübümüze ve şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Sezon başında belirlediğimiz şampiyonluk hedefimize ulaşmak için dakikaları saymaya başlayacağımız şu günlerde pazar günü şehrimize bir kupa daha armağan etmek istiyoruz!

·         Sezonun bitmesine iki hafta kala en yakın takipçimize 4 puan fark atarak emin adımlarla şampiyonluğa ilerleyen takımımıza inancımız ve güvencimiz tamdır.

Her bir puanı sahadaki mücadelesiyle, alnının ve formasının teriyle söke söke alan futbolcularımız ve teknik heyetimiz, büyük camiamıza bir mutluluk daha yaşatıp 2.Lige yükselen takım olarak isimlerini tarihe altın harflerle yazdıracaklardır.

·         Arkamızda en büyük gücümüz olan büyük camiamız, önümüzde ise sadece iki maçımız var ve tarih yazıp efsaneler arsına girmek futbolcularımızla teknik heyetimizin elindedir. Şanlı formamızdan akan her bir damla ter şampiyonluk kupasını daha yukarıya kaldıracaktır. Kupayı ne kadar yukarı kaldıracaksak o kadar fazla ter dökeceğiz. Bizim şampiyonluk hikayemiz şanlı armamızdan dökülen her bir ter damlasının nişanesi olacaktır.

Belediye Başkanımız Prof.Dr.Alim Işık'ın önderliğinde ve liderliğinde, camimıza verdiğimiz tüm sözleri yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

·         Taraftarımızla, futbolcumuzla, teknik heyetimizle, personelimizle, yönetim kurulumuzla, camiamızla ve tüm Kütahya Halkıyla büyük bir aile olup kenetlendik, şanlı armamızın altında tek bir vücut olup hak ettiğimiz şampiyonluk hedefimize odaklandık.

İnanıyoruz! Güveniyoruz! Hak ediyoruz! Birlikte başaracağız!

Cahit Özel

Belediye Kütahyaspor Kulübü Başkanı

 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
ARŞİV